Diziler - Elif 10.10.2017 17:22

Elif 577.Bölüm

Elif’te bu bölüm Elif’in Haktanır konağında yer edinmesi Vildan’ı ve Tarık’ı oldukça rahatsız eder. Reyhan’ın Elif’i dışarıya götürmesi ise Vildan için hiç iyi olmaz.

Kerem, Vildan’ın Elif’e neden böyle kötü davrandığını öğrenmek istese de Vildan bir şekilde geçiştirir. Ama işin içine Macide de dahil olunca Vildan daha da gerilir. Macide hesap sorsa da Vildan bahaneler uydurup kendini aklamaya çalışır. Macide konakta Elif için bir oda hazırlatmak ister. Elif Vildan’dan korkarken Kerem ve Reyhan, onunla ilgilenip moral vermek için ellerinden geleni yaparlar. Reyhan izin gününde Elif’i de alıp dışarı çıkar. Vildan bunu öğrenince çılgına döner. Tarık eve varmadan Elif’in konağa dönmesini beklerken işler istediği gibi gitmez. Tarık’ın konağa geldiğinde Vildan nasıl hesap verecek?

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Nevzat Can, Çağla Şimşek, Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol

Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu

Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel

Yapımcı: İnci Gülen Oarr

Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın

Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya

Müzik: Murat Evgin

Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz

Senaryo: Rüya İstanbul

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Elif

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR