Diziler - Elif 09.10.2017 22:05

Elif 576.Bölüm

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Elif’te bu akşam şirkette işe başlayan Rana Tarık’ın ilgisini çekmeye başlar. Öte yandan Vildan’ın kötü davranışlarına maruz kalan Elif’e hiç ummadığı biri yardım eder.

Elif artık Haktanır ailesinin yanında yaşamaya başlar. Konakta bir başına kalan Elif, ailesini ve eski günlerini çok özler. Öte yandan Haktanır Holding’te yeni işe başlayan Rana Tarık’ı kendisine hayran bırakmayı başarır. Hümeyra’nın, kocası Tarık’ın ilgisizliğinden dolayı morali bozulur. Bu da etrafındakilere karşı saldırgan bir tavır sergilemesine sebep olur. Hümeyra hırsını Vildan’dan çıkartınca Vildan da her zamanki gibi Elif’ten çıkartır. Elif Vildan’ın elinden kurtulmak isterken Reyhan’dan yardım ister. Ama bu Vildan’ı durdurmak için yeterli olmaz. Fakat Vildan’ın hesaba katmadığı biri çıkar ve ona engel olur.

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Nevzat Can, Çağla Şimşek, Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol

Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu

Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel

Yapımcı: İnci Gülen Oarr

Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın

Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya

Müzik: Murat Evgin

Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz

Senaryo: Rüya İstanbul

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Elif

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR