Diziler - Elif 11.10.2017 22:11

Elif 578.Bölüm

Kanal 7’nin uzun soluklu dizisi Elif’te bu bölüm Tarık, Elif’in çarşıya çıktığını öğrenince çok sinirlenir. Vildan, Tarık’ın vereceği tepkiden korkar ve hazırlıklı olmaya çalışır.

Elif’in Reyhan’la birlikte çarşıya çıktığını öğrenen Tarık şok olur. Vildan’ın korktuğu başına gelir ve Tarık bu konuda hesap sorar. Vildan durumu açıklamaya çalışsa da Tarık tehditlerini savurmayı sürdürür. Hızını alamayan Tarık, Hümeyra ile de tartışır. Hümeyra ise Tarık’ı annesinin doldurduğunun fakındadır ve artık dayanamayıp tepki verir. Macide, Hümeyra’nın karşı çıkmasına çok şaşırır. Elif’in konakta istediği gibi dolaşmasını engellemek için Tarık ona korkunç bir hikâye anlatır. Elif ise korkudan odasından dışarı çıkamaz.

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Nevzat Can, Çağla Şimşek, Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol

Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu

Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel

Yapımcı: İnci Gülen Oarr

Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın

Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya

Müzik: Murat Evgin

Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz

Senaryo: Rüya İstanbul

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Elif

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR