Hint Dizileri - Ah Kalbim 13.03.2018 22:35

Ah Kalbim 145.Bölüm

Kanal 7’nin sevilen dizisi Ah Kalbim 145.bölüm son bölüm izle7.com’da izle. İzle7.com’u ziyaret et, Ah Kalbim Kumkum Bhagya Türkçe dublaj 145.bölüm izle. İzle7.com’a gir, Ah Kalbim son bölüm izle. Kanal 7’nin sevilen dizisi Ah Kalbim tüm bölümleriyle izle7.com’da. Ah Kalbim’de bu akşam Tanu, Purab ve Aakash’ı cezalandırmakta kararlıdır. Pragya ise onların hapse girmemesi için elinden geleni yapmaya hazırdır. Peki Tanu’nun onları affetme karşılığında Pragya’dan isteği nedir?

Tanu, eline geçen bu fırsatı kendi mutluluğu için değerlendirmekte kararlıdır ve Pragya’dan zor bir karar vermesini bekler. Ya Purab ve Aakash hapse girecek ya da Pragya, Tanu ve Abhi’nin evlenmesine izin verecektir. Pragya ne yapması gerektiğini düşünürken polisler ofise gelir ve Purab ile Aakash’ı tutuklamak ister. Tam da bu sırada Abhi ofise gelir ve olan biteni öğrenmeye çalışır. Polisin Purab ve Aakash’ı tutuklamaması için elinden geleni yapan Abhi, çalınmak istenen belgeyi görmek ister. Ortaya çıkan belge olayların akışını tam tersine çevirir ve Purab ile Aakash tutuklanmaktan kurtulur. Peki ama bu önemli belge nedir? Bu belge Purab ile Aakash’ı polisin elinden kurtarırken kimleri suçlu duruma düşürdü? Pragya ve Tanu arasındaki aşk savaşı tüm hızıyla sürerken taraflar yeni planlar yapmaktan geri kalmaz. Aaliya, tüm bu olanların hem kendi hem de Tanu’nun geleceği için kötü sonuçlar doğuracağını düşünür. Bu yüzden yeni bir plan yapar ve bu planı uygulamaya koyar. Bu plana göre hem Tanu ile Abhi bir an önce evlenecek  hem de Pragya’nın evden ayrılacaktır. Pragya bu plan karşısında ne yapacak?

Nefretten doğan bir aşkın konu edildiği ‘Ah Kalbim’ hafta içi 21:30, Cumartesi 21.00’de Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Orijinal Adı: Ah Kalbim - Kumkum Bhagya 
Yönetmen: Sameer Kulkarni, Sharad Pandey
Yapımcı: Ekta Kapoor Senaryo: Anil Nagpal  Yapım Yılı:2014
Oyuncular: Supriya Shukla, Mrunal Thakur, Sriti Jha, Shabbir Ahluwalia, Daljeet Soundh, Arjit Taneja, Faisal Rashid, Ankit Mohan, Madhu Raja
Ülke: Hindistan
Tür: Romantik- Drama

Yorumlar Toplam 4 Yorum Var
 • ruhnaz 15.03.2018 03:55:57

  halyanın ki ne güzel çıktı tanu nin kide çıksın artık gerçek yüzü

 • reyhan 14.03.2018 07:56:26

  Şu tanuyu öldüresim var gıcıkk

 • Rumeysa 14.03.2018 05:09:26

  TAM Bİ PİSLİK BU TANU

 • ruhnaz 13.03.2018 22:43:09

  ah kalbim yeni bölümü kaçta başlıyıp bitiyor

 • Tüm Yorumları Göster

Ah Kalbim

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR