Dünden BugüneEda Özdemir ile - Gül Arcan | 25 Aralık 2021

Oynadıkları filmlerle, tiyatro oyunlarıyla, söyledikleri şarkılarla toplumun sevgisini ve saygısını kazanmış ünlü sanatçıların hayatının anlatıldığı Dünden Bugüne yeni bölümüyle ekrandaki yerini alıyor. Dünden Bugüne’ye bu hafta Kanal 7’nin sevilen dizisi Yemin’de Cavidan karakterini canlandıran Gül Arcan konuk olacak.
 
Yaptıkları işlerle hayata renk katmış usta isimler sanat yaşamının dününü ve bugününü Dünden Bugüne’de izleyicilerle paylaşıyor. Eda Özdemir’in bu haftaki konuğu oyunculuğu ve kişiliğiyle ön plana çıkan Gül Arcan olacak.

Çok güzel bir çocukluk geçirdiğini belirten Arcan, mahalle kültürüyle büyüdüğünü ve o günleri çok özlediğini söyleyecek. Konservatuvara ilkokul yıllarında başladığından bahseden usta oyuncu, konservatuvarda bale bölümünden mezun olduğunu fakat evlendikten sonra eşinin etkisiyle oyunculuğa yöneldiğini anlatacak.

Eda Özdemir’in sunumuyla her hafta ses ve sinema sanatçılarının dünyasını ekrana taşıyarak izleyenlerin yüreklerine dokunan ‘Dünden Bugüne’ her Cumartesi saat 12.15’te Ülke TV’de.


YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet