Dünden BugüneEda Özdemir ile - Bülent Bilgiç-2 | 21 Mayıs 2022

Oynadıkları filmlerle, tiyatro oyunlarıyla, söyledikleri şarkılarla toplumun sevgisini ve saygısını kazanmış ünlü sanatçıların hayatının anlatıldığı Dünden Bugüne yeni bölümüyle ekrandaki yerini alıyor. Dünden Bugüne’ye bu hafta rol aldığı filmlerdeki muhteşem oyunculuğuyla gönüllerde taht kuran Bülent Bilgiç konuk olacak.   

Yaptıkları işlerle hayata renk katmış usta isimler sanat yaşamının dününü ve bugününü Dünden Bugüne’de izleyicilerle paylaşıyor. Eda Özdemir’in bu haftaki konuğu Teşkilat, Kavak Yelleri ve Kırık Kalpler gibi dizilerde rol alan Bülent Bilgiç olacak.

Ailenin en küçüğü olduğu için çok güzel bir çocukluk geçirdiğini belirten Bilgiç, çocukken subay olmak istediğini söyleyecek. Beyaz renk takıntısı olduğundan bahseden usta sanatçı, bu takıntısının mesleğe başlamasında kendisine çok yardımcı olduğunu Dünden Bugüne’de anlatacak.

Eda Özdemir’in sunumuyla her hafta ses ve sinema sanatçılarının dünyasını ekrana taşıyarak izleyenlerin yüreklerine dokunan ‘Dünden Bugüne’ her Cumartesi saat 12.15’te Ülke TV’de.

YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet