Taşıyıcı - 19. Bölüm

Ülke TV'nin sevilen macera dizisi Taşıyıcı - Transporter 24 Şubat Pazartesi günü yayınlanan 19. bölümüyle izle7.com'da. Her bölümünde başka bir maceraya sürükleyen Taşıyıcı’da bugün Rusya’da küçük bir kasabada yaşayan Clara, kaçırılan kardeşi Maria’yı arar. Bu konuda Frank’tan yardım ister.

19. Bölüm Özeti

Clara, kardeşini bulmak için kendi hayatını tehlikeye atar. Clara, Maria’nın kötü adamların elinde olduğunu söyler ve Frank’tan kardeşini bulmasını ister.  Frank, dedektif olmadığını sadece taşıyıcı olduğunu anlatmaya çalışır. Ancak Clara’nın vazgeçmeye niyeti yoktur. Frank’a istediğini yaptırmak için şantaj yapan Clara, onu çok sinirlendirir. Ama Frank, kadınları kaçırıp eziyet eden adamları cezasız bırakmak istemez. Frank, Clara’ya yardım edecek mi?

Üç altın kural, bir adam ve tehlikeli yolculuk! Taşıyıcı hafta içi her gün 19.00’da Ülke TV’de…

Künye: Yönetmen Frank Spotnitz, Timothy J. Lea, Alexander M. Rümelin
Oyuncular: Chris Vance, François Berléand, Delphine Chanéac
Ülke: Fransa, Kanada, Almanya, ABD
YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Taşıyıcı 12. Bölüm İzle 13 Şubat Perşembe
Ülke TV'nin macera dizisi Taşıyıcı - Transporter 13 Şubat Perşembe günü yayınlanan 12. bölümüyle izle7.com'da. Heyecan ve tehlikeli yolculuğun nefes kestiği Taşıyıcı’da bugün arabalarını emanet ettiği dostu Dither, Frank’tan teslimat konusunda yardım ister. Frank, anlaşma maddelerine aykırı teslimatı yapmayı kabul edecek mi?

12. Bölüm Özeti

Tirina’nın babasının ürettiği otomobil, birçok firmanın ilgisini çeker. Babasının yaptığı otomobilin prototipi sadece Tirina’nın elindedir. Tirina’nın güvenli bir şekilde Paris’e gitmesi gerekir. Dither, arabalara dair bildiği her şeyi Tirina’nın babasından öğrendiğini söyler ve dostu Frank’tan yardım ister. Frank, Dither’in isteğini kabul edecek mi? 

TEHLİKE VE MACERA DOLU YOLCULUK!

Başrollerinde Chris Vance ve François Berléand’in yer aldığı Taşıyıcı hafta içi her akşam Ülke TV ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Frank Martin, basit gibi gözüken yeni işinde taşıyıcılık yapmaktadır. O, işi sayesinde dünyanın dört bir yanındaki güzel yerlere gittiği kadar, tehlikeli bir dünyaya da yolculuk yapar. Diğer taşıyıcıların kabul edemediği tüm işleri alan Frank, bilinen en iyi taşıyıcıdır. İşini yaparken Frank’ın değişmeyen üç altın kuralı vardır: anlaşmayı değiştirme, isim öğrenme, asla paketi açma!

Frank, asla değiştirmem dediği kuralları, karşısına çıkan zorluklar sonucu çiğnemek zorunda kalır. Kurallarının değişmesi onu beklemediği sonuçlara götürür. Ancak sonunda Frank, muhteşem şatosuna dönmek için tehlikeleri bir bir atlayacaktır…

Üç altın kural, bir adam ve tehlikeli yolculuk! Transporter- Taşıyıcı 27 Ocak Pazartesi’den itibaren hafta içi her akşam 19:00’da Ülke TV’de…

Künye: Yönetmen Frank Spotnitz, Timothy J. Lea, Alexander M. Rümelin
Oyuncular: Chris Vance, François Berléand, Delphine Chanéac
Ülke: Fransa, Kanada, Almanya, ABD
Taşıyıcı 12. Bölüm İzle 13 Şubat Perşembe
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet