Önce Sağlık - 7 Ekim 2019

Ülke TV’de yayınlanan Emel Aktan’ın hazırlayıp sunduğu Önce Sağlık programının bu bölümdeki konukları Akupunktur Uzmanı Dr. Faruk Öncel ve Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. İbrahim Oskui oldu.

Önce Sağlık programına konuk olan Dr. Faruk Öncel, akupunktur ile ilgili izleyicilerden gelen, “Akupunktur nedir? Akupunktur nasıl yapılır? Akupunktur neye iyi gelir? Sigara nasıl bırakılır? Sigarayı bırakma yöntemleri nelerdir?” sorularını cevapladı.

Dr. Faruk Öncel, akupunktur yöntemiyle sigaranın bırakılabileceğini, kilo alma gibi sorunların olmayacağını açıkladı.

Programın diğer konuğu Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. İbrahim Oskui ise tepeden tırnağa estetik ile ilgili bilinmesi gerekenleri izleyiciye aktardı.

Op. Dr. İbrahim Oskui, lipomatik yönteminin yüz, kol, sırt, bel, karın ve bacak bölgelerine uygulanabileceğini, dokulara zarar vermeden yağların kısa sürede alınmasının mümkün olduğunu, lipomatik cihazıyla vücut şekillendirildiğinde oradaki yağların tamamının alındığını ve bir daha o bölgede kilo alma şansının olmadığını söyledi. Oskui, ağrısız ve kansız birkaç saat içerisinde yağların alındığını belirtti.

Oskui, karın germede kas daraltma ameliyatı yapıldığını, ömür boyu kalıcı olduğunu, ayrıca ameliyattan sonra ağrı olmadığını açıkladı.

YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet