Aktüalite - En Sıradışı 08.02.2019 16:31

En Sıradışı - 7 Şubat 2019

Turgay Güler'in moderatörlüğünde ekrana gelen En Sıradışı programında bu bölüm stüdyo konukları Ülke TV Genel Yayın Yönetmeni Hasan Öztürk, Takvim Gazetesi Yazarı Ekrem Kızıltaş, Star Gazetesi Yazarı Ahmet Kekeç ve Araştırmacı Yazar Mustafa Şen ile Deniz Baykal’ın CHP Genel Başkanlığından istifası, Kemal Kılıçdaroğlu’nun genel başkan olması, 15 Temmuz’da yaşananlar, Türkiye’ye yönelik operasyonlar ve yerel seçimler masaya yatırıldı.

Gazeteci Turgay Güler, Deniz Baykal’ın yerine Kemal Kılıçdaroğlu’nun getirilmesiyle ilgili olarak “Planı yapan, Deniz Baykal’ı devirip Kemal Kılıçdaroğlu’nu CHP’nin başına getiren, o gün 17 - 25 Aralık’ta CHP’nin grup toplantısında anayasal suç olmasına rağmen tapeleri okuyacağını, 15 Temmuz’a kontrollü darbe diyeceklerini, tiyatro diyeceklerini, FETÖ’ye yönelik müdahale olduğunda milletvekillerini, genel başkan yardımcılarını FETÖ’cülerin gazetelerine, televizyonlarına, bankasına gönderip önlerinde eylem yaptırabileceklerini biliyorlardı” açıklamasında bulundu.

Güler, Kemal Kılıçdaroğlu’nun genel başkanlık ile yaptıklarına değinerek “Kemal Kılıçdaroğlu genel başkanlık koltuğuna oturduğu andan itibaren bugüne kadar PKK’nın dahi başaramadığı bir şeyi başardı, ülkeyi ikiye böldürdü. Bugüne kadar bu ülkede siyasi tartışmalar olurdu, ama böyle kesin hatlarla bölünmüş bir toplum yoktu” ifadelerini kullandı.

Programda ayrıca Güler “Kemal Kılıçdaroğlu’nun görevi, Soros’un, CIA’nın, Amerika’nın sözlerini, söylemlerini içeriden dışarıya taşımak, dışarıdan yapılacak bir müdahalenin içeriden zeminini oluşturmaktır” sözlerini dile getirdi.

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR