Aktüalite - En Sıradışı 13.06.2018 18:36

En Sıradışı - 12 Haziran 2018

Turgay Güler'in moderatörlüğünde ekrana gelen En Sıradışı programında bu bölüm stüdyo konukları Ülke TV Genel Yayın Yönetmeni Hasan Öztürk, Star Gazetesi Yazarı Ahmet Kekeç, Sabah Gazetesi Yazarı Salih Tuna ve Prof. Dr. Mehmet Çelik ile birlikte 24 Haziran seçimleri, CHP’de koltuk savaşı ve Muharrem İnce’nin 24 Haziran söylemleri masaya yatırıldı.

Programda “Muharrem İnce’nin 24 Haziran’da hedefi ne? CHP FETÖ’ye neden çatı oluyor?” sorularının yanıtı En Sıradışı’nda ekrana geldi.

Turgay Güler, 15 Temmuz darbe girişimi ve Muharrem İnce’nin Fethullah Gülen ile Amerika’yı korumasıyla ilgili olarak “Suçlu sadece Fethullah Gülen değil, Amerika’nın kendisi de suçlu, ortada bir suç, bir katliam var, ortada şehitler, darbe girişimi, Türkiye’yi işgal girişimi var, Fethullah Gülen ve Amerika bunu birlikte yapıyor. Şimdi Muharrem ikisini de aklıyor, diyor ki Amerikalılar kötü insanlar değil” ifadelerini kullandı.

Prof. Dr. Mehmet Çelik ise Muharrem İnce’nin Cumhurbaşkanı adaylığı ile ilgili “Muharrem’in CHP’nin aldığı oydan daha düşük oy alması için Kılıçdaroğlu elinden geleni yapacaktır ve başaramayacak. Bu safhadan sonra bunu Muharrem İnce’de fark etti. Eğer yüzde yirmi beşin altında yani CHP’nin aldığı oyun altında oy alırsa Muharrem’in siyasi hayatı biter. Muharrem’in o nedenle şimdi derdi Cumhurbaşkanlığı değil, rakibi Tayyip Erdoğan da değil. Muharrem’in şu anda hedefi CHP’den fazla oy almak” açıklamasında bulundu.

Ayrıca Güler, Türkiye’ye kurulan oyunlara değinerek “PKK’yı, FETÖ’yü ve bir takım terör örgütlerini bitiriyoruz, kararlılıkla mücadele ediyoruz, temizlemek, yok etmek istiyoruz. Bu arkadaşların yapmaya çalıştığı Türkiye’yi eski günlere döndürüp yeniden terör örgütlerinin cirit attığı bir ülke haline getirmek” sözlerini dile getirdi.

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR