Seyhan Erdağ'la Süper Pazar - 24 Ekim 2021

Yıllardır yaptığı haberle dikkatleri üzerine çeken Seyhan Erdağ Kanal 7 ekranlarında keyif dolu bir programla izleyici karşısına çıkıyor. Kaliteli magazin içerikleriyle Seyhan Erdağ İle Süper Pazar, birbirinden renkli konu ve konuklarıyla bu hafta da izleyicilerine keyifli anlar yaşattı.

Alışılagelmiş magazin programlarının aksine seviyeli, kaliteli magazin haberleri, ünlülerin aile hayatlarından çok özel sohbetler ve kavgasız, gürültüsüz röportajlar Seyhan Erdağ İle Süper Pazar’da evlere konuk oluyor. Seyhan Erdağ, bu hafta ilk olarak usta oyuncu Açelya Akkoyun ile buluştu. Yaptığı işlerle geniş bir hayran kitlesine sahip olan Akkoyun, hayatının bilinmeyenlerini Süper Pazar izleyicileri için anlattı.

Seyhan Erdağ’la Süper Pazar ekibi daha sonra Murat Kurşun ve eşini ziyaret etti. Evliliğini gözlerden uzak bir şekilde yaşayan ünlü sanatçı, aile hayatına dair merak edilenleri Süper Pazar’da paylaştı.

Kavgasız, gürültüsüz kaliteli magazinin yeni adresi Seyhan Erdağ ile Süper Pazar her Pazar 14:15’ten itibaren Kanal 7’de…
YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet