Masum - 371. Bölüm

Masum’da bugün Ahem ve Gopi’nin arası Madu yüzünden açılır. Mira ise Daram’la arasındaki bağı kuvvetlendirmeye çalışır. Onların yakın olmasını istemeyen Gora ne yapacak? Sevilen Hint dizisi Masum 28 Mart Pazar günü yayınlanan son bölüm 371. bölümüyle izle7.com'da.

371. Bölüm

Mira, babasının kendisini evlatlıktan reddetmesine çok içerler. Onun bu halini gören Durga Mira’ya yardımcı olmak ister. Mira ise Durga’nın tüm iyi niyetine rağmen onu tersler.  Mira’nın kayınvalidesine eziyet ettiğini gören Vidya ona kızar. Öte yandan Madu’nun Gopi’yi Ahem’den uzak tutmak için kurduğu tuzak işe yarar. Gopi’ye çok kızan Ahem öfkesiyle herkesi kırar. Gopi kendisini ona affettirmek için her şeyi yapar. Daram’ın doğum gününde Mira’nın tavrı Gora’yı endişelendirir. Gora Mira ve Daram’ı ayırmak için ne yapacak?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel
YORUMLAR 3
  • Şengül 19.06.2021 01:28
    Gopi nın annesi ne kadar da gıcık ya gidip yolasım geliyor
  • ALEX 28.03.2021 22:39
    harika
  • Sevinc 28.03.2021 21:34
    Şarvanın annesi Vidyadan yüreklenib Mirayla dalga geçercesinə konuşuyordu. Mira haddini bildirdi )
Daha fazla yorum görüntüle
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet