Masum - 370. Bölüm

Masum’da bugün Gora Urmila’dan kurtulmak için onun elektrik akımına kapılmasını sağlayacak bir düzenek kurar. Mira zamanında yetişip Urmila’yı kurtarabilecek mi? Ekranların sevilen Hint dizisi Masum 27 Mart Cumartesi günü yayınlanan son bölüm 370. bölümüyle izle7.com'da.

370. Bölüm

Mira, Gora’nın yaptıklarından sonra onu affetmez ve ona karşı plan yapmaya başlar. Gora’nın evine yerleşen Urmila ise onu tehdit eder. Karşısında dişli bir rakip olduğunu anlayan Gora tedirgin olur. Öte yandan Madu Gopi’yi Ahem’den ayırmaya çalışır. Bunun için Kokila’yı da tuzağına düşürmeye çalışan Madu planını adım adım uygular. Urmila’yla baş etmeye çalışan Gora onun odasına gider ve Urmila’nın elektrik akımına kapılmasını sağlar. Olanları duyan Mira Daram’ı çağırır ve Urmila’nın odasına girer. Mira Urmila’yı zamanında kurtarabilecek mi? 

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel
YORUMLAR 1
  • aycin 27.03.2021 21:48
    ne bicim nasil bir anne bu copinin annesi defolsun diziden olmaz olsun böyle anne
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet