Cuma Sohbetleri - 26 Mart 2021

Ekranların sevilen sunucusu Muhsin Bay’ın sunduğu, emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın sohbetleriyle katıldığı Cuma Sohbetleri doğru bilgiyi izleyicisine aktarmaya devam ediyor.  Programda bu hafta izleyicilerin akıllarına takılan sorulara Kur’an-ı Kerim ışığında yanıt aranacak.

Mübarek Cuma gününün maneviyatı her hafta Cuma Sohbetleri’nde ekrandan izleyiciye ulaştırılıyor. Emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan ve başarılı sunucu Muhsin Bay, Cuma Sohbetleri’nde bu hafta dini konularda merak edilenler ele alınacak. Necmettin Nursaçan ‘Her kaza namazından önce ezan okumak gerekli midir? Hacca gitmek için biriktirilen paranın zekatı olur mu? Cinlerin insanlara etkisi var mı? Borç zekat yerine geçer mi? Hangi rekatta kaldığımızı unutursak ne yapmalıyız?’ sorularını canlı yayında yanıtlandı.

İslam’a uygun yaşamanın incelikleri, izleyicilerden gelen sorular, gündelik yaşamda karşılaşılan olayların dini boyutları Cuma Sohbetleri’nde ele alınıyor.

Necmettin Nursaçan’ın sohbeti, ekranların başarılı yüzü Muhsin Bay’ın sunumuyla Cuma Sohbetleri her Cuma 09:30’da Kanal 7’de.


YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet