Masum - 349. Bölüm

Masum’da bugün Gora Vidya ve Şarvan’ın evlenmesi için elinden geleni yapar. Gopi ise Gora’nın bir şeyler sakladığını düşünür. Gopi Gora’nın gerçek niyetini öğrenebilecek mi? Sevilen günlük Hint dizisi Masum 6 Mart Cumartesi günü yayınlanan son bölüm 349. bölümüyle izle7.com'da.

349. Bölüm

Gora Kokila’ya Gopi’nin kendisine kötü davrandığını söyler ve evden ayrılmaya kalkar. Arkadaşına mahcup olmak istemeyen Kokila Gopi’yi uyarır. Vidya ise Şarvan’la konuşup kendisiyle neden evlenmek istediğini sorar. Şarvan’ın baskı altında kaldığı için evlenmesini istemeyen Vidya ondan gerçek duygularını açıklamasını ister. Öte yandan Gopi, Gora’nın göründüğü gibi biri olmamasından şüphelenir. Nişandan önce Gora’nın gerçek niyetini öğrenmek isteyen Gopi başarılı olabilecek mi?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel
YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet