Masum - 348. Bölüm

Masum’da bugün Vidya ve Şarvan’nın nişanı için hazırlıklar başlar. Urmila ise Gora’nın oğluyla olan konuşmalarını duyar. Urmila Gora’nın esas niyetini ortaya çıkarabilecek mi? Sevilen Hint dizisi Masum 5 Mart Cuma günü yayınlanan son bölüm 348. bölümüyle izle7.com'da.

348. Bölüm

Vidya Şarvan ile evlenmeyi kabul eder. Gopi ve Ahem bunu istemese de kızları için kabul etmek zorunda kalır. Modi ailesinin evinde nişan hazırlıkları başlar. Mira ise kız kardeşinin bu kadar hızlı bir şekilde evlenmesini doğru bulmaz. Gopi ve Ahem kızları için endişelenir.  Öte yandan Gora oğluyla telefonda konuşur ve planlarının aksamaması için onu tembihler. Gora’nın konuşmalarını duyan Urmila ondan şüphelenir. Gora’nın peşine düşen Urmila onun gerçek niyetini öğrenebilecek mi?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel
YORUMLAR 1
  • Fatma 10.11.2021 19:18
    Vidya & Sharvan çok yakışıyorlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet