Muhabbet KapısıProf. Dr. Mustafa Karataş ile - 25 Şubat 2021

İslamiyet’e dair merak edilen konular, Kanal 7 Program Koordinatörü Nursel Tozkoparan ve Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın sunumuyla Muhabbet Kapısı’yla ekranlardaki yerini alıyor. Tozkoparan ve Karataş bu bölüm İslam’da mutlu evliliğin sırları hakkında merak edilenlere yer verdi.

Kanal 7 ekranlarının sevilen ismi Prof. Dr. Mustafa Karataş ve Kanal 7 Program Koordinatörü Nursel Tozkoparan’ın sunduğu Muhabbet Kapısı dini konularda özen gerektiren konuları izleyicisine aktarmaya devam ediyor. Programda bu bölüm mutlu bir evlilik için İslamiyet’in tavsiyeleri ekrana taşındı. Karataş, ‘Büyü ve muska yuva yıkar mı? İslam’da mutlu evliliğin sırları nelerdir? Eşler arası muhabbeti arttıran bir dua var mıdır? Kadının, kocasının haberi olmadan muska yaptırması caiz midir? Evliliklerde ailenin izni gerekir mi? Gayrimüslimlerle evlilik yapılır mı?’ sorularını canlı yayında yanıtladı.  

Manevi hayatı şekillendiren konularda akıllara takılan sorular, İslam’da birlik ve beraberliğin önemi, aile hayatında dikkat edilmesi gereken noktalar, günlük yaşamda karşılaşılan sorunlar her hafta Nursel Tozkoparan’ın soruları, Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın sohbetiyle Muhabbet Kapısı’nda ekrana taşınıyor.

Mustafa Karataş ile Muhabbet Kapısı her Perşembe ve Pazar 09:45’teKanal 7’de… 

YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet