Muhabbet KapısıProf. Dr. Mustafa Karataş ile - 18 Şubat 2021

İslamiyet’e dair merak edilen konular, Kanal 7 Program Koordinatörü Nursel Tozkoparan ve Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın sunumuyla Muhabbet Kapısı’yla ekranlardaki yerini alıyor. Tozkoparan ve Karataş bu bölüm mübarek üç ayların müjdecisi Regaip Kandili’ne dair bilinmesi gerekenleri ekrana taşıdı.

Kanal 7 ekranlarının sevilen ismi Prof. Dr. Mustafa Karataş ve Kanal 7 Program Koordinatörü Nursel Tozkoparan’ın sunduğu Muhabbet Kapısı dini konularda özen gerektiren konuları izleyicisine aktarmaya devam ediyor. Programda bu bölüm Müslümanlar için büyük bir öneme sahip olan Regaip Kandili hakkında merak edilenler ele alındı. Karataş ‘Regaip Kandili nasıl ihya edilir? Regaip Kandili’nin faziletleri nelerdir? Regaip gecesinde kılınan özel bir namaz veya dua var mıdır? Regaip gecesi Hz. Muhammed’in anne rahmine düştüğü doğru mudur? Kandil gecesi tebrikleşmek ve helalleşmek gerekir mi?’ sorularını canlı yayında yanıtladı.

Manevi hayatı şekillendiren konularda akıllara takılan sorular, İslam’da birlik ve beraberliğin önemi, aile hayatında dikkat edilmesi gereken noktalar, günlük yaşamda karşılaşılan sorunlar her hafta Nursel Tozkoparan’ın soruları, Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın sohbetiyle Muhabbet Kapısı’nda ekrana taşınıyor.

Mustafa Karataş ile Muhabbet Kapısı her Perşembe ve Pazar 09:45’te Kanal 7’de… 

YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet