Bir Garip Aşk - 75. Bölüm

Bir Garip Aşk’ta bugün Şiyam babaanne ve Garima’yı karşı karşıya getirir. Bir anda Garima’yı gören babaanne çok öfkelenir. Onların arasındaki gerilim Arnav ve Kushi’yi nasıl etkileyecek? Sevilen dizi Bir Garip Aşk 13 Ocak Çarşamba günü yayınlanan son bölümü 75. bölümüyle izle7.com'da.

75. Bölüm

Şiyam babaanne ve Garima arasındaki gerilimi farkedip bunu kendi lehine çevirmeye karar verir. Arnav ve Kushi ise düğün öncesi törenlerini gerçekleştirir. Garima ve babaannenin karşılaşmasını sağlayan Şiyam onları uzaktan izler. Garima babaanneyi gördüğünde ne yapacağını şaşırır. Babaanne ise bir anda geçmişi hatırlar. Garima’ya öfkesini kusan babaanne kendisine engel olamaz ve ona tokat atar. Garima ile babaanne arasındaki bu büyük gerilim Arnav ve Kushi’nin evliliğini nasıl etkileyecek?

Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk tüm bölümleriyle izle7.com'da.

Yayınlandığı dönemde büyük ses getiren ve izlenme rekorları kıran Bir Garip Aşk yoğun istek üzerine sevenlerinin karşısına çıkıyor. Ekrana geldiği ülkelerde büyük ilgi gören dizi ‘Bir Garip Aşk’, dünya görüşleri birbirine tamamen zıt olan Kushi ve Arnav’ın büyük aşkını izleyiciyle buluşturacak. Kendi halinde, aile değerlerine bağlı Kushi, inandığı değerlerin arkasında duran, güçlü karakteri ile tüm zorlukların üstesinden gelebilen genç bir kızdır. Onun tam zıttı olan Arnav ise hırslı, ne olursa olsun amacına ulaşmak için çalışan, dünyada aşk dahil her şeyin satın alınabileceğine inanan bir adamdır. Farklı karakterlere sahip Kushi ve Arnav’ın aşk ve nefrete dayalı ilişkilerinde Arnav, herkesi kontrol edebileceğini kanıtlamak için, Khushi’nin sarsılmaz ahlaki değerlerini sürekli yıkmaya çalışırken; Khushi bu saldırılar karşısında değerlerine sahip çıkarak mücadelesini sürdürür.

Künye;
Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan
Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra
Yapımcı: 4 Lions Films
Orijinal Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?
Ülke: Hindistan
Yapım Yılı: 2011
YORUMLAR 25
  • ♡Sabina☆ 31.08.2021 02:16
    Arnav ve Kuşhiyi çok seviyorum ya,
  • Fatma Kilic 24.07.2021 12:22
    Su siamin sinsi planlari I neden anlayana yok o kadarmi saflar Bu kadar kisiler
  • Nigar 03.07.2021 12:23
    Arnavın partide dans etmesi çok güzeldi,resmen döktürdü,sonra diyorki dans etmeyi bilmiyorum.Bekarlığa veda partisi çok komik
Daha fazla yorum görüntüle
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet