Bir Garip Aşk - 73. Bölüm

Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk tüm bölümleriyle izle7.com'da. Sevilen günlük Hint dizisi Bir Garip Aşk 11 Ocak Pazartesi günü yayınlanan son bölümü 73. bölümüyle izle7.com'da.

Yayınlandığı dönemde büyük ses getiren ve izlenme rekorları kıran Bir Garip Aşk yoğun istek üzerine sevenlerinin karşısına çıkıyor. Ekrana geldiği ülkelerde büyük ilgi gören dizi ‘Bir Garip Aşk’, dünya görüşleri birbirine tamamen zıt olan Kushi ve Arnav’ın büyük aşkını izleyiciyle buluşturacak. Kendi halinde, aile değerlerine bağlı Kushi, inandığı değerlerin arkasında duran, güçlü karakteri ile tüm zorlukların üstesinden gelebilen genç bir kızdır. Onun tam zıttı olan Arnav ise hırslı, ne olursa olsun amacına ulaşmak için çalışan, dünyada aşk dahil her şeyin satın alınabileceğine inanan bir adamdır. Farklı karakterlere sahip Kushi ve Arnav’ın aşk ve nefrete dayalı ilişkilerinde Arnav, herkesi kontrol edebileceğini kanıtlamak için, Khushi’nin sarsılmaz ahlaki değerlerini sürekli yıkmaya çalışırken; Khushi bu saldırılar karşısında değerlerine sahip çıkarak mücadelesini sürdürür.

Künye;
Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan
Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra
Yapımcı: 4 Lions Films
Orijinal Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?
Ülke: Hindistan
Yapım Yılı: 2011
YORUMLAR 14
  • Fatma Kilic 22.07.2021 01:02
    Kusi siami geri getirmesinde büyük hata yapiyor burada arnav in kizmasi normel adami öldürmeye kalkdi ve seninde elini ayagini baglayip yolun oto Bana bir akdi yapmayacakdin bunu kusi
  • Nigar 01.07.2021 22:14
    Her kes Kuşiyi suçluyor Şiyamı eve getirdi diye,biliyorum Şiyam pisliği geçmişde Arnavı öldürmeye kalkdı,Anjelinin bebeğinin ölmesinin tek suçlusu o.Kuşi ,Şiyam Anjelinin yanında oldukca onun iyileşmesini görüyor.O yüzden getirtdi.Onun adını ağzına almaktan men ettim.Aklında bile geçirme.
  • Fatma Kilic 08.06.2021 11:47
    Kusi burada cok büyük hata yapiyor Siami geri getirmekle kendini arti arnav I ve Kendi karisinin öldürmek isteyen adami
Daha fazla yorum görüntüle
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet