Bir Garip Aşk - 70. Bölüm

Bir Garip Aşk’ta bugün babaanne Arnav ve Kushi’nin düğün törenlerinin geleneklere uygun bir şekilde yapılmasını ister. Kushi’nin annesinin Garima olduğunu öğrenen babaannenin bildiği büyük sır ne? Ekranların sevilen Hint dizisi Bir Garip Aşk 8 Ocak Cuma günü yayınlanan son bölümü 70. bölümüyle izle7.com'da.

70. Bölüm

Arnav’ın babaannesi Kushi ve Arnav’ın evliliklerinin geçersiz olduğunu, düğünlerinin tekrar yapılmasını ister. Arnav onun isteklerine itiraz etse de Anjali onu ikna etmeyi başarır. Arnav babaannesinin sürekli Kushi’ye hakaret etmesine çok öfkelenir. Bababaanne Kushi’nin annesinin adının Garima olduğunu öğrenince dona kalır ve onunla bir an önce tanışmak ister. Garima baaannenin gelmek istediğini öğrenince panikler. Garima ve babaanne arasındaki büyük sır ne?

Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk tüm bölümleriyle izle7.com'da.

Yayınlandığı dönemde büyük ses getiren ve izlenme rekorları kıran Bir Garip Aşk yoğun istek üzerine sevenlerinin karşısına çıkıyor. Ekrana geldiği ülkelerde büyük ilgi gören dizi ‘Bir Garip Aşk’, dünya görüşleri birbirine tamamen zıt olan Kushi ve Arnav’ın büyük aşkını izleyiciyle buluşturacak. Kendi halinde, aile değerlerine bağlı Kushi, inandığı değerlerin arkasında duran, güçlü karakteri ile tüm zorlukların üstesinden gelebilen genç bir kızdır. Onun tam zıttı olan Arnav ise hırslı, ne olursa olsun amacına ulaşmak için çalışan, dünyada aşk dahil her şeyin satın alınabileceğine inanan bir adamdır. Farklı karakterlere sahip Kushi ve Arnav’ın aşk ve nefrete dayalı ilişkilerinde Arnav, herkesi kontrol edebileceğini kanıtlamak için, Khushi’nin sarsılmaz ahlaki değerlerini sürekli yıkmaya çalışırken; Khushi bu saldırılar karşısında değerlerine sahip çıkarak mücadelesini sürdürür.

Künye;
Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan
Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra
Yapımcı: 4 Lions Films
Orijinal Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?
Ülke: Hindistan
Yapım Yılı: 2011
YORUMLAR 18
  • Fatma Kilic 29.08.2021 12:55
    Kac garima kac yakalanacksin iyi kacmalar Korkak kadin Anne olacak da Bende gorecegim
  • Nigar 01.07.2021 11:25
    Arnav:Şimdi benim diğilmisin?,Kuşi:Tamamen seninim ama...Arnavın Kuşiyi öpmesi♡Telefonda konuşmaları.Arnavın mabede öyle havalı girmesi.Kuşi dua ederken arnavın ona bakıp gülümsemesi.Arnav her şeyi Kuşi için yapıyor onu her kesden çok seviyor.♡
  • Filiz... 10.06.2021 04:44
    Diwali akşamı yapmak isteyip de yapamadığını yapmak istiyor sadece... bay raizada khushi ile eskiden yaşadıklarını asla unutmaz hepsini tek tek uyguluyor...
Daha fazla yorum görüntüle
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet