Bir Garip Aşk - 67. Bölüm

Bir Garip Aşk’ta bugün Arnav Kushi’nin ailesinin evinde kalmaya karar verir. Kushi’nin kalbini kazanmaya çalışan Arnav başarılı olabilecek mi? Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Bir Garip Aşk 5 Ocak Salı günü yayınlanan son bölümü 67. bölümüyle izle7.com'da.

67. Bölüm

Kushi ailesinin kirasını ödeyebilmek için Arnav’ın teklifini kabul eder ve bir gün boyunca onun yanında çalışır. Arnav bu süre içerisinde Kushi’den her istediğini yapmasını ister. Arnav Kushi’yle birlikte onun ailesinin evine gider. Bu fırsatı iyi değerlendirmek isteyen Arnav Kushi’ye yakın olmak için elinden gelen her şeyi yapar. Kushi ve Arnav arasındaki gerilim biraz olsun azalacak mı? 

Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk tüm bölümleriyle izle7.com'da.

Yayınlandığı dönemde büyük ses getiren ve izlenme rekorları kıran Bir Garip Aşk yoğun istek üzerine sevenlerinin karşısına çıkıyor. Ekrana geldiği ülkelerde büyük ilgi gören dizi ‘Bir Garip Aşk’, dünya görüşleri birbirine tamamen zıt olan Kushi ve Arnav’ın büyük aşkını izleyiciyle buluşturacak. Kendi halinde, aile değerlerine bağlı Kushi, inandığı değerlerin arkasında duran, güçlü karakteri ile tüm zorlukların üstesinden gelebilen genç bir kızdır. Onun tam zıttı olan Arnav ise hırslı, ne olursa olsun amacına ulaşmak için çalışan, dünyada aşk dahil her şeyin satın alınabileceğine inanan bir adamdır. Farklı karakterlere sahip Kushi ve Arnav’ın aşk ve nefrete dayalı ilişkilerinde Arnav, herkesi kontrol edebileceğini kanıtlamak için, Khushi’nin sarsılmaz ahlaki değerlerini sürekli yıkmaya çalışırken; Khushi bu saldırılar karşısında değerlerine sahip çıkarak mücadelesini sürdürür.

Künye;
Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan
Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra
Yapımcı: 4 Lions Films
Orijinal Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?
Ülke: Hindistan
Yapım Yılı: 2011
YORUMLAR 12
  • Gökhan 25.10.2021 01:15
    Aradaki Reklamlar çok uzun
  • Nigar 30.06.2021 18:40
    Arnav sonumda Kuşiyi ikna etdi,ama zor oldu.Arnav resmen fırsatçı yaa Kuşiyle baş-başa kalan kimi hemen Kuşiye yaklaşıyor.Arnav:Sen neden geceleri burda böyle uyuyon?Kuşi:Alışkanlık.Peki sen neden benim elimi tutuyorsun?Arnav:Bu da benim alışkanlığım.Arnava bak sen yalandan Kuşi ona dokunsun diye beli ağrıdı dedi.♡
  • Filiz... 09.06.2021 04:20
    Anjali tam olarak arnav ve khushinin arasındaki karı koca ilişkilerini bilmiyor... arnav khushiyi ikna etmeye çalışırken ablası ile biraz az ilgileniyor.. çünkü evliliğini kurtarmak istiyor... anjali boşlukta daha fazla ilgi ve alaka istiyor kardeşinden ... çünkü zayıf karakterli biri kendi kendini toparlayamıyor o yüzden shyamı kendince suçsuz kabul edip tekrar görüşmeye başlıyor...
Daha fazla yorum görüntüle
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet