Bir Garip Aşk - 62. Bölüm

Bir Garip Aşk’ta bugün Kushi Arnav’ın kendisine gönderdiği nottan yola çıkarak onun izini bulur. Şiyam ise Kushi’nin kendisini kandırdığını anlayıp çok öfkelenir. Kushi Arnav’ı zamanında kurtarabilecek mi? Ekranların sevilen Hint dizisi Bir Garip Aşk 31 Aralık Perşembe günü yayınlanan son bölümü 62. bölümüyle izle7.com'da.

62. Bölüm

Kushi Arnav’ın kendisine ulaştırmayı başardığı yemek fişini bulunca çok sevinir. Şiyam ise Kushi’yle birlikte Arnav’ı mahvetme planı için heyecanlanır. Arnav’ı öldürmeyi planlayan Şiyam Kushi’nin kendi tarafında olduğunu düşünür. Manorama Anjali’ye Şiyam hakkında her şeyi anlatır. Duydukları karşısında şok olan Anjali gözyaşlarına boğulur. Kushi yemek siparişinin verildiği restorana ulaşır ve yemekleri götüren çocukla birlikte Arnav’ın mahsur tutulduğu yere gider. Kushi’nin odasını karıştıran Şiyam onun kendisini kandırmaya çalıştığını anlayıp Arnav’ın ölüm emrini verir. Kushi Arnav’ı zamanında kurtarabilecek mi?

Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk tüm bölümleriyle izle7.com'da.

Yayınlandığı dönemde büyük ses getiren ve izlenme rekorları kıran Bir Garip Aşk yoğun istek üzerine sevenlerinin karşısına çıkıyor. Ekrana geldiği ülkelerde büyük ilgi gören dizi ‘Bir Garip Aşk’, dünya görüşleri birbirine tamamen zıt olan Kushi ve Arnav’ın büyük aşkını izleyiciyle buluşturacak. Kendi halinde, aile değerlerine bağlı Kushi, inandığı değerlerin arkasında duran, güçlü karakteri ile tüm zorlukların üstesinden gelebilen genç bir kızdır. Onun tam zıttı olan Arnav ise hırslı, ne olursa olsun amacına ulaşmak için çalışan, dünyada aşk dahil her şeyin satın alınabileceğine inanan bir adamdır. Farklı karakterlere sahip Kushi ve Arnav’ın aşk ve nefrete dayalı ilişkilerinde Arnav, herkesi kontrol edebileceğini kanıtlamak için, Khushi’nin sarsılmaz ahlaki değerlerini sürekli yıkmaya çalışırken; Khushi bu saldırılar karşısında değerlerine sahip çıkarak mücadelesini sürdürür.

Künye;
Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan
Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra
Yapımcı: 4 Lions Films
Orijinal Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?
Ülke: Hindistan
Yapım Yılı: 2011
YORUMLAR 26
  • Fatma Kilic 31.10.2021 22:42
    Zavali angeli ne kadar naivsin Siam Sana o kadar yag yakiyorki Artik kokuyor anlaman bilemedim süpelenmei gerek
  • Saliye 30.07.2021 04:57
    Anjeli yengesine ve gördügü şeylere inanıyo ama kardeşine kardeşinin karısına payale inanmıyo salak
  • Fatma Kilic 20.07.2021 00:15
    Iste burada büyük hata yapiyor lar birini baglayip sahit olarak kulana bilirlerdi
Daha fazla yorum görüntüle
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet