Bir Garip Aşk - 60. Bölüm

Bir Garip Aşk’ta bugün Kushi Şiyam’ı kandırmak için taktik değiştirir ve Arnav’dan intikam almak istediğini söyler. Arnav ise bir yolunu bulup Kushi’yi arar. Arnav Şiyam gelmeden Kushi’ye yerini tarif edebilecek mi? Kanal 7'nin sevilen Hint dizisi Bir Garip Aşk 29 Aralık Salı günü yayınlanan son bölümü 60. bölümüyle izle7.com'da.

60. Bölüm

Natki Kushi’nin sözlerine inanmasa da içine bir kuşku düşer ve Şiyam’ı gözetlemeye başlar. Gizlice onun konuşmalarını dinleyen Natki duydukları karşısında şok olur. Kushi’ye yardım etmeye karar veren Natki Şiyam’ın Arnav’ı İskoçya’da göstermeye çalışmasını anlayamaz. Şiyam ise Kushi’nin kendisinden gizli bir şey yaptığını düşünür ve onu köşeye sıkıştırır. Fakat Kushi ondan önce davranır ve Arnav’ı mahvetmek için uğraştığını, ondan intikam almak istediğini söyler. Öte yandan Arnav, bir telefon bulur ve Kushi’yi aramayı başarır. Kushi Arnav’ın sesini duyunca çok heyecanlanır. Arnav yerini Kushi’ye söyleme fırsatı bulabilecek mi?

Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk tüm bölümleriyle izle7.com'da.

Yayınlandığı dönemde büyük ses getiren ve izlenme rekorları kıran Bir Garip Aşk yoğun istek üzerine sevenlerinin karşısına çıkıyor. Ekrana geldiği ülkelerde büyük ilgi gören dizi ‘Bir Garip Aşk’, dünya görüşleri birbirine tamamen zıt olan Kushi ve Arnav’ın büyük aşkını izleyiciyle buluşturacak. Kendi halinde, aile değerlerine bağlı Kushi, inandığı değerlerin arkasında duran, güçlü karakteri ile tüm zorlukların üstesinden gelebilen genç bir kızdır. Onun tam zıttı olan Arnav ise hırslı, ne olursa olsun amacına ulaşmak için çalışan, dünyada aşk dahil her şeyin satın alınabileceğine inanan bir adamdır. Farklı karakterlere sahip Kushi ve Arnav’ın aşk ve nefrete dayalı ilişkilerinde Arnav, herkesi kontrol edebileceğini kanıtlamak için, Khushi’nin sarsılmaz ahlaki değerlerini sürekli yıkmaya çalışırken; Khushi bu saldırılar karşısında değerlerine sahip çıkarak mücadelesini sürdürür.

Künye;
Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan
Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra
Yapımcı: 4 Lions Films
Orijinal Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?
Ülke: Hindistan
Yapım Yılı: 2011
YORUMLAR 18
  • Fatma Kilic 26.08.2021 01:19
    Gördünmü arnav senin intikam almak icin evlendigin kiz seni kurtarmak icin elinden geleni yapiyor Senin kücük düsürdügün kiz hakaret etigin kiz bir baskasi bunu yapmazdi
  • Saliye 30.07.2021 03:22
    Şu teri meri sarkısında dogru bastan sona kadar dans etseydimiz ya
  • Fatma Kilic 19.07.2021 23:32
    Nk cok tatlisin
Daha fazla yorum görüntüle
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet