Bir Garip Aşk - 11. Bölüm

Sevilen Hint dizisi Bir Garip Aşk 11. bölümüyle izle7.com'da. Bir Garip Aşk’ta Arnav bayılmak üzere olan Khushi’yi son anda yakalar. İkili arasındaki nefret yerini tuhaf duygulara bırakmaya başlamıştır. Manaroma, Akash’ın seçimleri konusunda endişelenirken Devyani de Lavanya’yı torunundan uzaklaştırmak ister. Efsane dizi Bir Garip Aşk 10 Kasım Salı günü yayınlanan son bölümü 11. bölümüyle izle7.com'da.

11. Bölüm

Khushi’nin uzun süre ayakta hareketsiz kaldığını gören Arnav, onun bayılacağını anlayınca hemen yakalar. İkili uzun süre birbirlerine baksalar da tek laf etmez. Manaroma, Khushi ile birlikte gelen Payal’in oğlu Akash’ın etrafında çok fazla dolaşmasını istemez. Shyam ise Anjali’ye verdiği sözü yerine getirmek için işlerinin olduğunu söyleyerek halanın yanından ayrılır. Eve döndüklerinde Payal, Khushi ile Akash hakkındaki düşüncelerini paylaşır. Devyani ise Arnav’ı Lavanya’dan uzak durması konusunda bir kez daha uyaracaktır. Ertesi gün Khushi, Arnav’ın ofisine gitmek zorunda kalır. Ofiste neler olacak? Arnav ve Khushi bir kez daha karşılaşacak mı?

Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk tüm bölümleriyle izle7.com'da.

Künye; 
Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan
Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra
Yapımcı: 4 Lions Films
Orijinal Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?
Ülke: Hindistan
Yapım Yılı: 2011
YORUMLAR 13
  • SERENN 16.09.2021 18:47
    NEDEN...ONDAN UZAK KALMAYA ÇALIŞIRKEN KALBİN ATMAYI BIRAKACAK......EVET İNAILMAZ BİRŞEY DİMİ ARNAV..AMA ÖYLE OLACAKSIN
  • Nigar 13.06.2021 20:40
    Anjeli: ona aşık olduğunda gözlerini ondan alamazsın, o ağladığında için paramparça olur falan filan ,o sıra Arnavın Kuşiyi düşünmesi, ona aşık olduğunda aklınla diğil kalbinle haraket ediceksin,Arnav: abla hayatımda eğerki öyle bi kız olursa ben o kızdan uzak durucam.Anjeli: Uzak duramıyıcaksın, o zaman kalbin atmayı bırakıcak, Şiyamın Arnavla sohbet edereken, hayat bilgisayar diğil, sonra geri dönüp hatalarını düzeltesin diye, Arnav o sıra Kuşiye yaptığı yalnış hataları düşünüp, pişman olması
  • Emine1212 02.06.2021 03:53
    Cokgüzel bir dizi
Daha fazla yorum görüntüle
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet