Ali Rıza Temel İle Gönül Sohbetleri - Ali Rıza Temel ile Gönül Sohbetleri | 20 Mart 2020

Ekranların başarılı ismi Muhsin Bay’ın sunumu ve İlahiyatçı-Yazar Ali Rıza Temel’in sohbetiyle ‘Gönül Sohbetleri’ İslamiyet’in gündelik sorunlara sunduğu çözüm önerilerini ekrana taşımaya devam ediyor. Programda bu bölüm toplum olarak büyük zorlukların yaşandığı bugünlerde birlik ve beraberliğin önemine değinildi.

Başarılı Sunucu Muhsin Bay ve İlahiyatçı-Yazar Ali Rıza Temel’in sunumuyla izleyicisiyle buluşan Gönül Sohbetleri, günlük yaşamın içindeki sorunlara değiniyor. Programda bu bölüm tüm dünyayı olduğu gibi Türkiye’yi de etkisi altına alan Corona virüs sebebiyle toplum olarak herkesin birbirine destek olması üzerine bir sohbet gerçekleştirildi. Ali Rıza Temel, zorlukları aşıp aydınlık günlere ulaşmada sevgi ve anlayışın üstlendiği rolü, dayanışmanın gücünü canlı yayında anlattı.

İslam’ı ayrıştırmadan, bölmeden objektif bir şekilde ekrana taşımayı amaçlayan Ali Rıza Temel, programda Allah’ın emirlerini, Hz. Muhammed’in öğütlerini, sahabelerin hayatlarından örnekleri canlı yayında ele alıyor.

Muhsin Bay’ın sunumu Ali Rıza Temel’in yorumlarıyla Gönül Sohbetleri her Cuma 23:20’de Kanal 7 ekranlarında… 


YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet