Ali Rıza Temel ile Gönül Sohbetleri | 21 Şubat 2020

Ekranların başarılı ismi Muhsin Bay’ın sunumu ve İlahiyatçı-Yazar Ali Rıza Temel’in sohbetiyle ‘Gönül Sohbetleri’ İslamiyet’in gündelik sorunlara sunduğu çözüm önerilerini ekrana taşımaya devam ediyor. Programda bu bölüm kaza ve kader konusu üzerine bilinmesi gerekenler ekrana taşındı.

Başarılı Sunucu Muhsin Bay ve İlahiyatçı-Yazar Ali Rıza Temel’in sunumuyla izleyicisiyle buluşan Gönül Sohbetleri, günlük yaşamın içindeki sorunlara değiniyor. Programda bu bölüm imanın şartlarından kadere inanmanın önemi üzerine bir sohbet gerçekleştirildi. Ali Rıza Temel ‘Kader ve kaza nedir?  Tedbir takdiri bozar mı? Dua kaderi değiştirir mi? Kader irade ilişkisi nasıldır? Hayır ve şer Allah’tan ne demek? Kaderim böyle imiş, elimden ne gelir demek doğru mudur?’ sorularını canlı yayında yanıtladı.

İslam’ı ayrıştırmadan, bölmeden objektif bir şekilde ekrana taşımayı amaçlayan Ali Rıza Temel, programda Allah’ın emirlerini, Hz. Muhammed’in öğütlerini, sahabelerin hayatlarından örnekleri canlı yayında ele alıyor.

Muhsin Bay’ın sunumu Ali Rıza Temel’in yorumlarıyla Gönül Sohbetleri her Cuma 23:20’de Kanal 7 ekranlarında… 


Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR