Ali Rıza Temel İle Gönül Sohbetleri - Ali Rıza Temel ile Gönül Sohbetleri | 21 Şubat 2020

Ekranların başarılı ismi Muhsin Bay’ın sunumu ve İlahiyatçı-Yazar Ali Rıza Temel’in sohbetiyle ‘Gönül Sohbetleri’ İslamiyet’in gündelik sorunlara sunduğu çözüm önerilerini ekrana taşımaya devam ediyor. Programda bu bölüm kaza ve kader konusu üzerine bilinmesi gerekenler ekrana taşındı.

Başarılı Sunucu Muhsin Bay ve İlahiyatçı-Yazar Ali Rıza Temel’in sunumuyla izleyicisiyle buluşan Gönül Sohbetleri, günlük yaşamın içindeki sorunlara değiniyor. Programda bu bölüm imanın şartlarından kadere inanmanın önemi üzerine bir sohbet gerçekleştirildi. Ali Rıza Temel ‘Kader ve kaza nedir?  Tedbir takdiri bozar mı? Dua kaderi değiştirir mi? Kader irade ilişkisi nasıldır? Hayır ve şer Allah’tan ne demek? Kaderim böyle imiş, elimden ne gelir demek doğru mudur?’ sorularını canlı yayında yanıtladı.

İslam’ı ayrıştırmadan, bölmeden objektif bir şekilde ekrana taşımayı amaçlayan Ali Rıza Temel, programda Allah’ın emirlerini, Hz. Muhammed’in öğütlerini, sahabelerin hayatlarından örnekleri canlı yayında ele alıyor.

Muhsin Bay’ın sunumu Ali Rıza Temel’in yorumlarıyla Gönül Sohbetleri her Cuma 23:20’de Kanal 7 ekranlarında… 


YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Ali Rıza Temel ile Gönül Sohbetleri | 10 Ocak 2020
Muhsin Bay'ın sunumuyla Cuma geceleri ekrana gelen Ali Rıza Temel ile Gönül Sohbetleri programında değerli İlahiyatçı - Yazar Ali Rıza Temel Hoca ile izleyici soruları yanıtlanırken, kul hakkı konusu konuşuldu. 


Ekranların başarılı ismi Muhsin Bay’ın sunumu ve İlahiyatçı-Yazar Ali Rıza Temel’in sohbetiyle izleyicisini doğru ve objektif bir şekilde bilgilendirmeyi amaçlayan ‘Gönül Sohbetleri’ gündelik sorunlara karşı İslamiyet’in getirdiği çözüm önerilerini canlı yayında ekrana taşıyor.

Başarılı Sunucu Muhsin Bay ve İlahiyatçı-Yazar Ali Rıza Temel’in sunumuyla izleyicisiyle buluşan Gönül Sohbetleri, ‘Doğru bilgi, doğru inanç ve doğru amel’ sloganından yola çıkarak günlük yaşamın içindeki sorunlara değiniyor. Kur’an-ı Kerim’in aktardığı mesajlar ile Hz. Muhammed’in Müslümanlara bıraktığı bilgiler ışığında İslamiyet’i izleyiciye doğru bir şekilde ulaştıran programda Müslümanların günlük yaşamda karşılaştıkları sorunlarına ve akıllara takılan sorulara yanıt aranıyor. İslam’ı ayrıştırmadan, bölmeden objektif bir şekilde ekrana taşımayı amaçlayan Ali Rıza Temel, programda Allah’ın emirlerini, Hz. Muhammed’in öğütlerini, sahabelerin hayatlarından örnekleri canlı yayında ele alıyor.

Muhsin Bay’ın sunumu Ali Rıza Temel’in yorumlarıyla Gönül Sohbetleri her Cuma 23:20’de Kanal 7 ekranlarında…
Ali Rıza Temel ile Gönül Sohbetleri | 10 Ocak 2020
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet