Bıçak Sırtı Fragmanlar - 114. Bölüm

Kanal 7'nin sevilen dizisi Swaragini - Bıçak Sırtı 8 Şubat Cumartesi tarihli 114. bölüm fragmanı izle7.com'da. Swara babaannesinin elinden tapu belgelerini almayı başarır fakat Adash onu köşeye sıkıştırır. Ailesini kaybetmenin eşiğine gelen Swara ve Ragini ne yapacak?

114. Bölüm
Swara Parvati’yi tuzağa düşürür ve tapuları onun elinden alır. Parvati adamlarını onun üzerine salar. Parvati öfkeyle Adash’ı arar ve ona Swara’nın yaptıklarını anlatır. Adash bir adamını arayarak Swara’yı yakalamalarını söyler. Adamlar Ragini ve Swara’yı köşeye sıkıştırır. Fakat Lukşi ve Sanskar gelip her ikisini de kurtarır. Adash ise Annapurna ve Durgaprasa’yı kullanarak kızlardan belgeleri almaya çalışır. Sanskar ve Lukşi’nin birbirlerini öldürmeye çalıştıklarını söyler. Kocalarının hayatlarının tehlikede olduğunu öğrenen Swara ve Ragini ne yapacak?

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında…

Yönetmen: Ravi Raj
Oyuncular: Helly Shah, Tejaswi Prakash Wayangankar, Varun Kapoor, Namish Taneja, Nupur Alankar, Manoj Chandila; Pratap Hada; Tasheen Shah, Parineeta Borthakur, Sachin Tyagi, Shalini Kapoor Sagar, Nagesh Salwan, Sonica Handa, Amar Sharma
Orijinal Adı: Swaragini -Jodein Rishton Ke Sur,
Türü: Romantik, drama, Yapım Yılı: 2015

YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet