Bıçak Sırtı Fragmanlar - 113. Bölüm

Kanal 7'nin sevilen dizisi Swaragini - Bıçak Sırtı 7 Şubat Cuma tarihli 113. bölüm fragmanı izle7.com'da. Ragini Adash’ın bir oyun oynadığını anlar ve gerçekleri ortaya çıkarmak için harekete geçer. Sharmistha ise kayınvalidesinin yaptıklarını öğrenir ve onunla yüzleşir. Köşeye sıkışan Parvati ne yapacak?

113. Bölüm
Swara kafasındaki soru işaretlerini Ragini’ye iletir. Ragini’de Adash’tan hesap sorar. Fakat Adash’ın tehdit ettiği Durgaprasa onun soru işaretlerini cevaplar. Fakat Ragini Durgaprasa ve Annapurna’nın konuşmalarını duyar. Onların mecburen böyle davrandığı öğrenen Ragini gerçeğin peşine düşer. Öte yandan Sharmishtha oğlunu hasta eden kişinin Parvati olduğunu öğrenir ve onun karşısına çıkıp hesap sorar. Parvati gerçeklerin ortaya çıktığını anlayınca ne yapacak?


Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında…

Yönetmen: Ravi Raj
Oyuncular: Helly Shah, Tejaswi Prakash Wayangankar, Varun Kapoor, Namish Taneja, Nupur Alankar, Manoj Chandila; Pratap Hada; Tasheen Shah, Parineeta Borthakur, Sachin Tyagi, Shalini Kapoor Sagar, Nagesh Salwan, Sonica Handa, Amar Sharma
Orijinal Adı: Swaragini -Jodein Rishton Ke Sur,
Türü: Romantik, drama, Yapım Yılı: 2015

YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet