Bıçak Sırtı - 107. Bölüm

Kanal 7'nin sevilen Hint dizisi Bıçak Sırtı 107. bölümüyle izle7.com'da. Bıçak Sırtı dizisi yayınlanmış tüm bölümleriyle izle7.com'da

Bıçak Sırtı’nda bu bölüm Adash tüm ailesini evden kovar ve onlara ağır hakaretler eder. Oğlu tarafından büyük bir darbe yiyen Durgaprasad yaşadıklarını kaldıramaz ve fenalaşır. Durgaprasad kurtulacak mı?

107. Bölüm Özeti

Eve gelen kadının Parinita olduğunu gören Swara ve Ragini büyük bir şok yaşar. Kardeşlerini kurtarmak için harekete geçen ikili büyük zorluklara rağmen onu almayı başarır. Tüm foyası ortaya çıkan Adash ise Maheshvari ailesini evden kovar. Shekar ise annesinin bebeğine yaptıklarından sonra onu görmek istemediğini söyler. Parvati Parinita’yla iş birliği yapıp çocuklarını evden kovar. Yaşadıklarının haber bülteninde yer aldığını gören Maheshvari ailesi yıkılır. Duyduklarını kaldıramayan Durgaprasad bir anda fenalaşır ve hastaneye kaldırılır. Durgaprasad’ın hayatı kurtulacak mı?

Birbirine zıt karakterde iki genç kızın ailelerinin kavgalarına rağmen yürüttükleri sıcacık dostluğunun öyküsünün anlatıldığı Bıçak Sırtı, izleyicisinin içini ısıtacak. Dizi, Kalküta’da yaşayan iki ailenin etrafında geçmektedir. Bunlardan biri Marwarlı, diğeri ise Bengalli bir ailedir. Swara Sanskaar Maheshwari, Bengalli bir aileden gelen modern, açık fikirli, neşeli ve duygusal bir kızdır. Ragini ise Marwarlı ailenin utangaç, içine kapanık ve geleneklerine oldukça bağlı kızıdır. Swara’nın annesi ve Ragini’nin babası geçmişte gizli bir ilişki yaşar. Swara ve Ragini’nin aileleri birbirlerine komşu olmalarına rağmen iki aile arasında sürekli kavga yaşanmaktadır. İki aile iyi geçinememesine rağmen Swara ve Ragini sorunları birlikte çözmeye çalışır.

Yönetmen: Ravi Raj
Oyuncular: Helly Shah, Tejaswi Prakash Wayangankar, Varun Kapoor, Namish Taneja, Nupur Alankar, Manoj Chandila; Pratap Hada; Tasheen Shah, Parineeta Borthakur, Sachin Tyagi, Shalini Kapoor Sagar, Nagesh Salwan, Sonica Handa, Amar Sharma
Orijinal Adı: Swaragini -Jodein Rishton Ke Sur,
Türü: Romantik, drama, Yapım Yılı: 2015
YORUMLAR 1
  • Elif 28.07.2020 03:44
    Telefonlarını satsalar hastanenin istediğinden çok daha fazla para gelir maaşallah hepsinin telefonları marka pahalı