Bıçak Sırtı - 103. Bölüm

Kanal 7'nin sevilen Hint dizisi Bıçak Sırtı 103. bölümüyle izle7.com'da. Bıçak Sırtı dizisi yayınlanmış tüm bölümleriyle izle7.com'da

Bıçak Sırtı’nda bu bölüm Swara babaannesinin çevirdiği işlerden şüphelenir ve onun görüştüğü hemşireyle konuşur. Hemşirenin söylediklerini duyan Swara ne yapacak?

103. Bölüm Özeti

Parinita bir anda ortadan kaybolur. Swara onun bir plan yaptığından şüphelenir ve gerçeğin peşine düşer. Parvati ise hemşire tarafından tehdit edilir. İyice köşeye sıkışan Parvati ne yapacağını şaşırır. Swara Ragini’den şüphelenmeye başlar. Ragini ise tedirgin halleriyle herkesin dikkatini çeker. Bir yandan da babaannesinin bir şeyler gizlediğini düşünmeye başlayan Swara hemşireyle görüşmek için bir plan yapar. Swara hemşirenin işlediği suçları ortaya çıkarabilecek mi?

Birbirine zıt karakterde iki genç kızın ailelerinin kavgalarına rağmen yürüttükleri sıcacık dostluğunun öyküsünün anlatıldığı Bıçak Sırtı, izleyicisinin içini ısıtacak. Dizi, Kalküta’da yaşayan iki ailenin etrafında geçmektedir. Bunlardan biri Marwarlı, diğeri ise Bengalli bir ailedir. Swara Sanskaar Maheshwari, Bengalli bir aileden gelen modern, açık fikirli, neşeli ve duygusal bir kızdır. Ragini ise Marwarlı ailenin utangaç, içine kapanık ve geleneklerine oldukça bağlı kızıdır. Swara’nın annesi ve Ragini’nin babası geçmişte gizli bir ilişki yaşar. Swara ve Ragini’nin aileleri birbirlerine komşu olmalarına rağmen iki aile arasında sürekli kavga yaşanmaktadır. İki aile iyi geçinememesine rağmen Swara ve Ragini sorunları birlikte çözmeye çalışır.

Yönetmen: Ravi Raj
Oyuncular: Helly Shah, Tejaswi Prakash Wayangankar, Varun Kapoor, Namish Taneja, Nupur Alankar, Manoj Chandila; Pratap Hada; Tasheen Shah, Parineeta Borthakur, Sachin Tyagi, Shalini Kapoor Sagar, Nagesh Salwan, Sonica Handa, Amar Sharma
Orijinal Adı: Swaragini -Jodein Rishton Ke Sur,
Türü: Romantik, drama, Yapım Yılı: 2015
YORUMLAR 1
  • Elif 14.08.2020 21:20
    Sanskaarım Adarsh değişti artık abin değil seni mahvedecek çook üzecek