Bıçak Sırtı - 91. Bölüm

Kanal 7 ekranlarında izleyicileriyle buluşan Hint dizisi Swaragini - Bıçak Sırtı 16 Ocak Perşembe günü yayınlanan son bölüm 91. bölümüyle izle7.com'da. Bıçak Sırtı’nda bu akşam Sanskar Swara’nın tepkisiyle yıkılır. Swara’nın kendisini yeniden hatırlaması için kolları sıvayan Sanskar başarılı olabilecek mi?

91. Bölüm Özeti

Swara geçmişine dair bazı şeyleri unutur ve Sanskar’ın katil olduğunu düşünür. Onun bu tavrıyla yıkılan Sanskar Swara’nın iyiliği için sabretmek zorunda kalır. Öte yandan Sahil Swara’ya karşı ilgi duymaya başlar. Sürekli Swara’yla vakit geçirmek isteyen Sahil onun dikkatini çekmeye çalışır. Maheshvari ailesi ise Swara için bir tören düzenler. Bu törenin Swara’nın hafızasını yerine getireceğini umut eden Sanskar’ın hayalleri gerçek olacak mı?

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı her gün 21:30’da Kanal 7 ekranlarında…

Birbirine zıt karakterde iki genç kızın ailelerinin kavgalarına rağmen yürüttükleri sıcacık dostluğunun öyküsünün anlatıldığı Bıçak Sırtı, izleyicisinin içini ısıtacak. Dizi, Kalküta’da yaşayan iki ailenin etrafında geçmektedir. Bunlardan biri Marwarlı, diğeri ise Bengalli bir ailedir. Swara Sanskaar Maheshwari, Bengalli bir aileden gelen modern, açık fikirli, neşeli ve duygusal bir kızdır. Ragini ise Marwarlı ailenin utangaç, içine kapanık ve geleneklerine oldukça bağlı kızıdır. Swara’nın annesi ve Ragini’nin babası geçmişte gizli bir ilişki yaşar. Swara ve Ragini’nin aileleri birbirlerine komşu olmalarına rağmen iki aile arasında sürekli kavga yaşanmaktadır. İki aile iyi geçinememesine rağmen Swara ve Ragini sorunları birlikte çözmeye çalışır.

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında…

Yönetmen: Ravi Raj
Oyuncular: Helly Shah, Tejaswi Prakash Wayangankar, Varun Kapoor, Namish Taneja, Nupur Alankar, Manoj Chandila; Pratap Hada; Tasheen Shah, Parineeta Borthakur, Sachin Tyagi, Shalini Kapoor Sagar, Nagesh Salwan, Sonica Handa, Amar Sharma
Orijinal Adı: Swaragini -Jodein Rishton Ke Sur,
Türü: Romantik, drama, Yapım Yılı: 2015
YORUMLAR 4 Yorum Var
  • Elif 23.07.2020 02:19
    Sanskarım unuttun galiba sen bu acıyı iki kez yaşadın kacita da ve şimdi swara da yaşadın sahilin anası da şimdi doldurduruyor oğlunu evli kadına takıntılı bir şizofrene çevirdi çocuğu
  • Pamuk 02.02.2020 00:57
    Keşke swara her şeyi hatırlasa
  • sibel 21.01.2020 20:51
    AY VALLA SİNİR KRIZI GEÇİRECEĞİM BU SAHİL MIDIR NEDİR EVLİ OLDUGUNU DUYDU NE İŞİ VAR SWARA İLE AYRICA SAHİLİN ANNESİ NE SAÇMALIYOR O EVLİ BİR KADIN ??? ŞARMIŞTA ELİN ADAMIYLA NİYE GÖNDERİYOR ?? HELE ŞU KAYNANA BOZUNTUSU YOKMU SANKİ SANANE ÇOCUKTAN İSTER DOĞURUR İSTER DOĞURMAZ !!!!!
Daha fazla yorum görüntüle
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet