Bıçak Sırtı 48. Bölüm İzle 4 Aralık 2019

Ekranların sevilen yabancı dizisi Swaragini - Bıçak Sırtı 4 Aralık Çarşamba günü yayınlanan son bölümü 48. bölümüyle izle7.com'da. Bıçak Sırtı’nda bu akşam Lukşi Sanskar’ın Swara’ya aşık olduğunu öğrenir ve ondan hesap sorar. Lukşi’nin sözlerine sinirlenen Sanskar Swara’dan onu kabul etmesini ister. Swara Sanskar’a ne cevap verecek?

Lukşi Sanskar’ın Swara’ya karşı duygularının olduğundan şüphelenir. Bu yüzden Sanskar’la yüzleşen Lukşi onun Swara’yı sevdiğini duyunca şok olur. Sanskar, Swara’dan bir beklentisi olmadığını söylese de Lukşi bunun aksini iddia eder. Onları gizlice dinleyen Ragini ise Lukşi’nin Swara’dan vazgeçmediğini öğrenince gözyaşlarına boğulur. Lukşi’nin sözleriyle öfkelenen Sanskar Swara’nın yanına giderek ondan evliliği bozmamasını ve kendisini hayatına kabul etmesini ister. Swara Sanskar’ın bu isteğine ne cevap verecek?

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı her gün 21:30’da Kanal 7 ekranlarında…

Yönetmen: Ravi Raj
Oyuncular: Helly Shah, Tejaswi Prakash Wayangankar, Varun Kapoor, Namish Taneja, Nupur Alankar, Manoj Chandila; Pratap Hada; Tasheen Shah, Parineeta Borthakur, Sachin Tyagi, Shalini Kapoor Sagar, Nagesh Salwan, Sonica Handa, Amar Sharma
Orijinal Adı: Swaragini -Jodein Rishton Ke Sur,
Türü: Romantik, drama, Yapım Yılı: 2015

Yorumlar Toplam 3 Yorum Var
  • NADQ 04.05.2020 06:57:33

    BU RAGINYA KESHKE OLSEYDI PIS YLAN

  • Zeynep 15.12.2019 01:32:28

    Bu dizi cok seviyorum SWARA VE SANSKAR HEP BERABER OLSUN LAR

  • Kim bum 06.12.2019 05:31:49

    Sanskar kocam olur musun asahhaha :) (joke) Sanskar olmasa izlemiycem zaten offf..

  • Tüm Yorumları Göster

Bıçak Sırtı

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR