Bıçak Sırtı 31. Bölüm İzle 17 Kasım 2019

Ekranların sevilen Hint dizisi Swaragini - Bıçak Sırtı 17 Kasım Pazar günü yayınlanan son bölümü 31. bölümüyle izle7.com'da. Bıçak Sırtı’nda bu akşam Ragini sonunda amacına ulaşır ve Lukşi’yle evlenir. Swara ise bir anda karşısına çıkar ve Ragini’nin oyununa devam eder. Ragini Swara’nın bu tavrının sebebini anlayacak mı?

Büyükanne Ragini’nin yaptıklarını bir bir anlatır fakat Ragini kendini aklamayı başarır. Lukşi herkesi şok edecek bir karar alır ve Ragini’yle evleneceğini söyler. Düğün töreni Ragini ve Lukşi için yeniden hazırlanır. Ragini sonunda amacına ulaşır ve Lukşi’yle evlenir. Ragini Lukşi’nin evine gider. İftiraya uğrayan Swara da Lukşi’nin evine gelir ve Ragini’nin oyununa devam eder. Ragini Swara’nın neden bu şekilde davrandığını anlayamaz ve ona neden böyle davrandığını sorar. Swara’nın cevabı ne olacak?

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı her gün 21:30’da Kanal 7 ekranlarında…

Yönetmen: Ravi Raj
Oyuncular: Helly Shah, Tejaswi Prakash Wayangankar, Varun Kapoor, Namish Taneja, Nupur Alankar, Manoj Chandila; Pratap Hada; Tasheen Shah, Parineeta Borthakur, Sachin Tyagi, Shalini Kapoor Sagar, Nagesh Salwan, Sonica Handa, Amar Sharma
Orijinal Adı: Swaragini -Jodein Rishton Ke Sur,
Türü: Romantik, drama, Yapım Yılı: 2015

Yorumlar Toplam 1 Yorum Var
  • yeter 17.11.2019 00:05:14

    bu lakşiya da hiç akıl yok ragininin her dediğine inanıyor büyükanne o kadar gerçeği anlatıyor kimse inanmıyor ona

  • Tüm Yorumları Göster

Bıçak Sırtı

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR