Bıçak Sırtı 23. Bölüm İzle 9 Kasım 2019

Sevilen Hint dizisi Swaragini - Bıçak Sırtı 9 Kasım Cumartesi günü yayınlanan son bölümü 23. bölümüyle izle7.com'da. Bıçak Sırtı’nda Lukşi’nin babası Swara’yla oğlunun evlenmesini ister. Bunu duyan Ragini gözyaşlarına boğulur ama üzüldüğünü belli etmemesi gerekiyordur.  

Swara, Ragini’nin tüm olanları gördüğünü öğrenir ve tedirgin olur. Ragini’nin Lukşi’ye karşı olan hislerini bilen Swara, onun ne tepki vereceğini merak eder. Lukşi’nin babası ise ailesine evliliği kabul ettiklerini bildirir. Herkes şok olur. Ragini de bu evliliği onaylar ve sahte sevincini dile getirir. Lukşi’yi elde etmek için acı çekmek zorunda kalan Ragini, istediğini alabilecek mi?

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı her gün 21:30’da Kanal 7 ekranlarında…

Yönetmen: Ravi Raj
Oyuncular: Helly Shah, Tejaswi Prakash Wayangankar, Varun Kapoor, Namish Taneja, Nupur Alankar, Manoj Chandila; Pratap Hada; Tasheen Shah, Parineeta Borthakur, Sachin Tyagi, Shalini Kapoor Sagar, Nagesh Salwan, Sonica Handa, Amar Sharma
Orijinal Adı: Swaragini -Jodein Rishton Ke Sur,
Türü: Romantik, drama, Yapım Yılı: 2015

Yorumlar Toplam 2 Yorum Var
  • nazan 25.02.2020 22:09:09

    sanskar ben ona sansar dıyorum ve ragına dogru sandıkları yanlışlarını koru korune savunuyorlar.ıkısıde zavallı .ıntıkam soguk yenen yemek gıbıdır.sevılmedıgını bıldıgı halde hırs ve tutkuyla bırını sevmekde cok yanlış ve ustelık ayırmak ıstedıgı kışı kardeşıyse.

  • Sevval 10.12.2019 00:14:23

    Çok guzel

  • Tüm Yorumları Göster

Bıçak Sırtı

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR