Bıçak Sırtı 11. Bölüm İzle 27 Ekim 2019

Ekranların sevilen dizisi Swaragini - Bıçak Sırtı 27 Ekim Pazar günü yayınlanan son bölümü 11. bölümüyle izle7.com'da. Bıçak Sırtı’nda bu akşam Parvati ve Shoba arasında barış sağlanır. Dadaji bu olaya çok sinirlenir fakat Shoba ve Parvati’nin dostluğu karşısında sesini çıkaramaz. Öte yandan Shektar ve Sharmishtha’yı büyük bir sürpriz bekler.

Swara ve Ragini Lukşi’nin de yardımıyla yeni yıl partisi hazırlar. Parti sırasında Parvati ve Shobha birbirlerinin üzerine boya atar. Tam herkes olay çıkacağını düşünürken iki kadın gülmeye başlar ve sarılır. Herkes uzun yıllardır düşman olan iki kadının bu haline şok olur. Fakat Dadaji gelir ve karısı Parvati’ye kızar. Shoba ise yıllardır süren bu düşmanlığın artık bitmesi gerektiğini söyleyerek ona engel olur. Parvati bunca yıl oğlunun mutluluğunu engellediğini ve artık onun mutlu olması gerektiğini dile getirir. Parvati Shektar’ı şok edecek bir hamle yapar. Shektar ve Sharmishtha’yı bekleyen sürpriz ne?

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı her gün 21:30’da Kanal 7 ekranlarında…

Yönetmen: Ravi Raj
Oyuncular: Helly Shah, Tejaswi Prakash Wayangankar, Varun Kapoor, Namish Taneja, Nupur Alankar, Manoj Chandila; Pratap Hada; Tasheen Shah, Parineeta Borthakur, Sachin Tyagi, Shalini Kapoor Sagar, Nagesh Salwan, Sonica Handa, Amar Sharma
Orijinal Adı: Swaragini -Jodein Rishton Ke Sur,
Türü: Romantik, drama, Yapım Yılı: 2015

Yorumlar Toplam 1 Yorum Var

Bıçak Sırtı

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR