Bıçak Sırtı 4. Bölüm İzle 20 Ekim 2019

Swaragini - Bıçak Sırtı dizisinin 20 Ekim Pazar günü yayınlanan son bölümü 4. bölümü izle7.com'da. Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Bıçak sırtı’nda bu akşam Ragini Lucky ile evlenmeye karar verir. Swara Ragini’nin bu evliliği yapmasını istemez. Shektar’ın da aynı düşüncede olduğunu öğrenen Swara ona bir planı olduğunu söyler. Shektar Swara’nın teklifini kabul edecek mi?

Swara, Ragini’nin söylediklerini anneannesine anlatır. Shobba ise torununa tüm gerçekleri anlatmaya karar verir. Gerçekleri duyan Swara annesi için çok üzülür. Öte yandan Ragini babaannesinin uygun gördüğü kişiyle nişanlanmaya karar verir. Lucky ise babasının mirasından pay alabilmek için Ragini ile evlenmeyi kabul eder. Swara Ragini’nin bu evliliği yapmasını istemez. Lucky’nin Ragini için doğru kişi olmadığını düşünen Swara bu düşüncesini Shektar’a anlatır. Shektar’da Swara’yla aynı düşüncededir. Swara Shektar’a iş birliği teklif eder. Shektar onun bu teklifini kabul edecek mi?

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı her gün 21:30’da Kanal 7 ekranlarında…

Yönetmen: Ravi Raj
Oyuncular: Helly Shah, Tejaswi Prakash Wayangankar, Varun Kapoor, Namish Taneja, Nupur Alankar, Manoj Chandila; Pratap Hada; Tasheen Shah, Parineeta Borthakur, Sachin Tyagi, Shalini Kapoor Sagar, Nagesh Salwan, Sonica Handa, Amar Sharma
Orijinal Adı: Swaragini -Jodein Rishton Ke Sur,
Türü: Romantik, drama, Yapım Yılı: 2015

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Bıçak Sırtı

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR