Bıçak Sırtı - 1. Bölüm

Kanal 7'nin sevilen Hint dizisi Bıçak Sırtı 1. bölümüyle izle7.com'da.  Bıçak Sırtı dizisinin heyecan dolu tüm bölümlerini izlemek için izle7.com'u ziyaret edebilirsiniz.

Birbirine zıt karakterde iki genç kızın ailelerinin kavgalarına rağmen yürüttükleri sıcacık dostluğunun öyküsünün anlatıldığı Bıçak Sırtı, izleyicisinin içini ısıtacak. Dizi, Kalküta’da yaşayan iki ailenin etrafında geçmektedir. Bunlardan biri Marwarlı, diğeri ise Bengalli bir ailedir. Swara Sanskaar Maheshwari, Bengalli bir aileden gelen modern, açık fikirli, neşeli ve duygusal bir kızdır. Ragini ise Marwarlı ailenin utangaç, içine kapanık ve geleneklerine oldukça bağlı kızıdır. Swara’nın annesi ve Ragini’nin babası geçmişte gizli bir ilişki yaşar. Swara ve Ragini’nin aileleri birbirlerine komşu olmalarına rağmen iki aile arasında sürekli kavga yaşanmaktadır. İki aile iyi geçinememesine rağmen Swara ve Ragini sorunları birlikte çözmeye çalışır.

Ailelerinin yanı sıra iki arkadaşın bir ortak noktası daha vardır. Swara ve Ragini, yakışıklı Lakshya’dan hoşlanır. Lakshya ise iki kız arasında kafa karışıklığı yaşar.


Yönetmen: Ravi Raj
Oyuncular: Helly Shah, Tejaswi Prakash Wayangankar, Varun Kapoor, Namish Taneja, Nupur Alankar, Manoj Chandila; Pratap Hada; Tasheen Shah, Parineeta Borthakur, Sachin Tyagi, Shalini Kapoor Sagar, Nagesh Salwan, Sonica Handa, Amar Sharma
Orijinal Adı: Swaragini
Türü: Romantik, drama
Yapım Yılı: 2015
YORUMLAR 14
  • Ayca 01.04.2022 01:01
    Bu diziyi tekrar yayinlarlarsa Cok sevinirim ya
  • Sümeyye 25.06.2021 04:23
    Harika film yani bu iki kardeş harikalar ama birisi aileleri için yalan biriside ailesi için o yalanı ortaya çıkar ama o başka tabi
  • Gizemli kız 15.12.2020 23:46
    Çok güzel bir dizi bence +(bir garip aşk onuda sizlere tavsiye ederim)+
Daha fazla yorum görüntüle