Gezi - Gündüz Gece 22.07.2019 15:13

Gündüz Gece - Muğla/Ula | 20 Temmuz 2019

Sevilen türkücü Kürşat’ın eğlenceli sunumuyla Anadolu’nun saklı kalmış güzelliklerini ekrana getiren Gündüz Gece izleyicisini gezdiriyor. Gündüz Gece, bu bölüm Ege’nin doğal güzelliklerini bünyesinde barındıran Muğla’dan izleyici karşısına çıktı.

Anadolu’nun keşfedilmeyi bekleyen köşeleri Kürşat’ın neşe dolu sunumuyla Gündüz Gece’de izleyiciyle buluşuyor. Gündüz Gece bu bölüm tatil beldeleriyle yaz aylarının en çok tercih edilen illerinden Muğla’dan evlere konuk oldu. Kürşat Muğla’da ilk olarak kiraz bahçesine gitti. Bir yandan kiraz toplayıp bir yandan köylülerle sohbet eden Kürşat bir anda üstüne sıçrayan çekirgeyi görünce ne yapacağını şaşırdı. Gündüz Gece ekibinin bir sonraki durağı Muğla’nın kanyonları oldu. Bölge rehberiyle birlikte kanyonu gezen Kürşat, doğal güzellikler karşısında hayranlığını gizleyemedi.

Hoş bir sohbetin ardından karnı acıkan Gündüz Gece ekibi Muğla’nın yöresel lezzetlerini keşfe çıktı. Muğla’da helvanın birçok çeşidi olduğunu öğrenen Kürşat, nişastalı helva ve ballı helvanın tadına izleyicileri için baktı.

Anadolu kültürünü gerçek tanıklarından dinlemek isteyenlerin buluştuğu ‘Gündüz Gece’ her Cumartesi 22:30’da Kanal 7’de…

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Gündüz Gece

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR