Sev Yeter - 231. Bölüm

Kanal 7'nin ilgiyle izlenen Hint dizisi Sev Yeter 9 Mayıs Perşembe günü yayınlanan son bölümü 231. bölümüyle izle7.com'da. Sev Yeter’de bu akşam Shagun Pihu’nun velayetini almak için mahkemeye başvurur. Mahkeme her iki tarafı dinledikten sonra karar aşamasına geçer. Pihu’nun velayeti kime verilecek?

Shagun Bhala ailesine zarar vermek için harekete geçer ve Pihu’nun velayetini almak için mahkemeye başvurur. Pihu’nun Shagun’a gitmesinden korkan İshita Mani’den destek almak ister fakat Shagun Mani’nin ona yardım etmesine engel olur. Mahkeme günü geldiğinde herkes çok heyecanlıdır. Shagun hakim karşısında gözyaşı dökerken Raman onunla ilgili gerçekleri anlatır. Hakim en sonunda Pihu’ya kiminle kalmak istediğini sorar. Pihu’nun cevabı ne olacak?

Sürükleyici hikayesi, etkileyici sahneleri ve tutku dolu aşkıyla ekranlarda fırtınalar koparan Sev Yeter hafta içi her gün 22:00’de Kanal 7’de…

Künye:
Orijinal Adı: Ye Hai Muhabbetin
Yapım: Ekta Kapoor
Yönetmen: Neeraj Baliyan Imran
Oyuncular: Divyanka Tripathi, Karan Patel, Abhishek Verma, Ruhanika Dhawan, Aditi Bhatia, Ribbhu Mehra, Abhishek Verma, Kaushal Kapoor, Shahnaz Rizwan, Sangram Singh, Avantika Hundal, Shireen Mirza Senarist: Ritu Bhatia
Türü: Romantik, dram
YORUMLAR 2
  • nazan 06.02.2020 02:39
    shagun seytanın art bacagı.ayıdan post olmaz kotuden dost olmaz.kotunun ıyı olması gecıcıdır.ıyının de kotu olması.
  • ishita 10.05.2019 17:46
    Ye hai mohabbatein dünyanın en güzel filimlerinden biri .een sevdigim en mükemmel ve dünyanın en güzel filmi kumkum bhagya ikinci sırada ye hai mohabbatein ve balika vadhu . benim filimlerimin güzelliğini anlatmaya kelimeler yetmez. Kusursuz ve mükemmel .
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet