Diziler - Elif 29.03.2019 13:35

Elif Dizisi 895. Bölüm

Elif dizisi 895. Kerem Elif ve Melek’i kavuşturur. Bundan habersiz olan Aslı ise konağa Elif’i görmeye gider. Aslı Elif’in annesini ziyaret ettiğini öğrenince ne yapacak?

Melek’i ziyarete giden Elif annesini gördüğü için çok mutlu olur. Melek suçsuzluğunun bir gün ortaya çıkacağını söyleyerek Elif’i rahatlatmaya çalışır. Çiçek’in doğum günü olduğu için Melek ve Fosforlu ona ufak bir sürpriz hazırlamaya karar verirler. Fidan ve Nesrin doğum günü planından haberdar olurlar fakat Kıymet’in talimatından ötürü olay çıkaramaz. Çiçek kendisine hazırlanan sürprizi görünce çok mutlu olur. Tüm koğuş eğlenceli vakit geçirir. Hümeyra ise Levent’le bir kafede otururken bir arkadaşıyla karşılaşır. Başta Levent’le birlikte görünmekten tedirgin olur ama sonra Levent’in elini tutup onunla birlikte olduğunu göğsünü gere gere söyler. Bu durum Levent’in çok hoşuna gider. Aslı ise Elif’i görmek için konağa geldiğinde, Kerem ve Elif’in konuşmalarına şahit olur. Aslı’nın Kerem’in Elif’i Melek’e götürdüğünü öğrenince ne yapacak?

Özlem, evlat sevgisi ve aşkın geçtiği zorlu yollar hafta içi her gün 20:50’de Elif ile Kanal 7’de…

Yönetmenler: Ece Tahtalıoğlu Pertez, Yasemin Erkul
Yardımcı Yönetmen: Emre Bahadır
Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz
Görüntü Yönetmeni: Mustafa Karakuş, Faruk Harmanya
Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can, Berna Keskin, Nur Gürkan, Seyda Bayram, Özlem Savaş, Fatih Ayhan, Hasan Denizyaran, Cem Kılıç, Ece Baliç, Selim Aygün, Parla Şenol, Yıldız Asyalı, Uğur Özbağı, Canberk Kuzu, Melis Koç, Burcu Karakaya, Ömer Faruk Çalışkan, Yargı Eylem Ferzan, Betül Dikyol, Berkan O.

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Elif

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR