Diziler - Elif 28.03.2019 14:47

Elif Dizisi 894. Bölüm

Elif dizisi 894. bölümde Kerem ile Aslı arasındaki gerilim yükselir. Aslı Elif’i Melek’e götürmek ister. Kerem’in izin vermeyeceğini düşünen Aslı nasıl bir çözüm bulacak?

Kerem işten ayrılmak isteyen Aslı’yı sözleşme ile holdingde tutmaya çalışır. Bu durum Aslı’yı çok kızdırır o yüzden işe gitmek istemez. Birce, Kerem’in sözleşmeyi bahane ederek Aslı’yı holdingde tutmasının sebebinin Aslı’ya duyduğu aşk olduğunu düşünür. Hümeyra ise Kerem’i köşeye sıkıştırıp Aslı’ya olan aşkını itiraf ettirmek ister. Kıymet ise hapishaneye Fidan’ı ziyarete gider. Melek’e şimdilik iyi davranmasını, üzerindeki şüpheli bakışlardan kurtulması talimatını verir. Aslı Elif’i annesine ziyarete götüreceği için söz verir. Ama görüş saatine yetişmesi için Kerem’den izin alması gerekmektedir. Kerem’in kendisine izin vermeyeceğini düşünen Aslı, Melek ve Elif’i kavuşturabilecek mi?

Özlem, evlat sevgisi ve aşkın geçtiği zorlu yollar hafta içi her gün 20:50’de Elif ile Kanal 7’de…

Yönetmenler: Ece Tahtalıoğlu Pertez, Yasemin Erkul
Yardımcı Yönetmen: Emre Bahadır
Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz
Görüntü Yönetmeni: Mustafa Karakuş, Faruk Harmanya
Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can, Berna Keskin, Nur Gürkan, Seyda Bayram, Özlem Savaş, Fatih Ayhan, Hasan Denizyaran, Cem Kılıç, Ece Baliç, Selim Aygün, Parla Şenol, Yıldız Asyalı, Uğur Özbağı, Canberk Kuzu, Melis Koç, Burcu Karakaya, Ömer Faruk Çalışkan, Yargı Eylem Ferzan, Betül Dikyol, Berkan O.

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Elif

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR