Sevda Masalı 8. Bölüm Fragmanı - 30 Ocak Çarşamba

Sevda Masalı (The King Love) 8. bölüm fragmanı 30 Ocak Çarşamba izle7.com'da. Sevda Masalı’nda bugün Wang Lin ve Veliaht Prens, Eun San’ın Chon ile evlenmemesi için elinden geleni yaparlar. Eun San da bu evliliği istemez ama babasının zarar görmesinden korktuğu için sessiz kalır.

Chon’un, maliye bakanının kızı ile evlenmek istemesinin asıl nedeninin mal varlığı olduğunu belgeleyen Veliaht Prens, Eun San ile Chon’un evliliğinin iptal edilmesini teklif eder. İmparator ise verdiği kararın arkasındadır. Öte yandan Wang Lin, Eun San’a âşıktır. Ama Veliaht Prens’in de Eun San’a aşık olduğunu bilen Wang Lin aşkını kalbine gömer. Ana kraliçe ise Wang Lin ile Veliaht Prens’in arasını açmak için kız kardeşleri Dan’ı sürgün eder. Wang Lin, kız kardeşini sürgünden kurtarmak için kendi hayatını ortaya koyar. Ana kraliçeden kendisini göndermesini ister. Ana kraliçe, Wang Lin ile bir anlaşma yapar. Wang Lin, saraydan gitmesini ana kraliçenin istediğini söylemeyeceğine söz verir. Veliaht Prens ise Eun San’ın maliye bakanını gerçek kızı olduğunu öğrenir.  Eun San ile Veliaht Prensin beraber olmasının önündeki engel kalkacak mı?

Aşk üçgeninde geçen gerçek bir arkadaşlık ve fedakarlığın anlatıldığı ‘Sevda Masalı’ hafta içi her gün 15:00’te Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Adı: The King in Love – Sevda Masalı 
Tür: Dram, Tarih, Romantik
Yönetmen: Kim Sang-Hyub
Senarist: Kim Yi-Ryung (roman), Song Ji-Na
Oyuncular: Si-Wan, Im Yoona, Hong Jong-Hyun, Park Hwaan He, Oh Min Seok
Yayıncı: MBC
Bölüm Sayısı: 20
Yapım Yılı: 2016 - 2017 
Ülke: Güney Kore


Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR