Sevda Masalı 15. Bölüm Fragmanı - 8 Şubat Cuma

Sevda Masalı (The King Love) 15. bölüm fragmanı 8 Şubat Cuma izle7.com'da. Sevda Masalı’nda bugün Eun San, hayattaki tek varlığı olan babasını kaybeder. Maliye nazırının ölümü sarayda büyük yankı uyandırır. Onun servetinin kime geçeceği Eun San’ın evleneceği kişiye bağlıdır. 

Eun San, tek dayanağı olarak gördüğü babasını kaybetmenin üzüntüsünü yaşar. Bu çöküntüsünde ona Veliaht Prens destek olur. Sarayın gözü ise maliye bakanının servetindedir. Özellikle ana kraliçe veliaht prens oğlunun güçlenmesi için Eun San ile evlenmesini ister.  Wang Lin de maliye bakanının ölümünde ana kraliçenin rolü olduğunu düşünür. Bunun üzerine Eun San’ın da tehlikede olmasından endişe eder. Sevdiği kadını korumak için Veliaht Prensin emrine ilk kez karşı çıkan Wang Lin, Eun San’ı kendisinin koruyacağını söyler. Veliaht Prens ve Wang Lin arasında çatışmalar başlar. İmparatorun yardımcısı ise krala verdiği ilaçlarla onu saf dışı bırakır ve saraydaki dengeleri değiştirir. Bir taraftan da askerlerin bir kısmı isyan çıkarıp Wang Lin’i imparator ilan etmeyi teklif eder. Wang Lin, arkadaşına ihanet etmeyi kabul edecek mi?

Aşk üçgeninde geçen gerçek bir arkadaşlık ve fedakarlığın anlatıldığı ‘Sevda Masalı’ hafta içi her gün 15:00’te Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Adı: The King in Love – Sevda Masalı 
Tür: Dram, Tarih, Romantik
Yönetmen: Kim Sang-Hyub
Senarist: Kim Yi-Ryung (roman), Song Ji-Na
Oyuncular: Si-Wan, Im Yoona, Hong Jong-Hyun, Park Hwaan He, Oh Min Seok
Yayıncı: MBC
Bölüm Sayısı: 20
Yapım Yılı: 2016 - 2017 
Ülke: Güney Kore


Yorumlar Toplam 1 Yorum Var

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR