Sev Yeter - 96.Bölüm

Sevilen dizi Sev Yeter 29 Ekim'de yayınlanan son bölümü 96.bölümüyle izle7.com'da. Sev Yeter’de bu akşam Nikhil’in gerçek yüzü ortaya çıkar fakat Shagun planladığı gibi herkesin sevgisini kazanmak yerine evden kovulur. İshita ise Rinki ve Mihir için bir teklifte bulunur. İshita’nın bu teklifi kabul edilecek mi?

Shagun Amrita’yı düğünün yapıldığı yere getirir. Nikhil’i karşısında gören Amrita ona herkesin içinde tokat atar ve tüm gerçekleri anlatır. Raman bunun üzerine Nikhil’i evden kovar. Shagun tüm suçu İshita’nın üzerine yıkmaya çalışsa da başarılı olamaz. Romi Puri’yi de yanına alır ve Shagun’un tüm oyunlarını ortaya çıkarır. Parayı çalmasında Shagun’un parmağı olduğunu ispatlayan Romi bir daha çocuk sahibi olamayacağını söyler. Bunu duyan Santoshi fenalaşır. Evden kovulan Shagun ise herkese hakaret eder. Öte yandan İshita herkesi şok edecek bir teklif sunar. İshita’nın bomba etkisi yapan bu teklifi ne?

Sürükleyici hikayesi, etkileyici sahneleri ve tutku dolu aşkıyla ekranlarda fırtınalar koparan Sev Yeter hafta içi her gün 21:20’de Kanal 7’de…

Künye:
Orijinal Adı: Ye Hai Muhabbetin
Yapım: Ekta Kapoor
Yönetmen: Neeraj Baliyan Imran
Oyuncular: Divyanka Tripathi, Karan Patel, Abhishek Verma, Ruhanika Dhawan, Aditi Bhatia, Ribbhu Mehra, Abhishek Verma, Kaushal Kapoor, Shahnaz Rizwan, Sangram Singh, Avantika Hundal, Shireen Mirza Senarist: Ritu Bhatia
Türü: Romantik, dram
YORUMLAR 1
  • Hatice karatas 07.12.2018 02:49
    Cok güzel diziler severek izliyorum.terbiyeli cocuklara ve ailelerine dogru karsi saygili hic aciktan öpüsme sahneleri yok ama Kanalisation bir dizi.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet