Kördüğüm - 383.Bölüm

Kördüğüm'ün heyecan dolu 383.bölümü izle7.com'da. Gündüz kuşağının sevilen dizisi Kördüğüm’de Bundela Konağı’nda her şey yoluna girecekken Ambika geri döner. Ayrıca Chameli’nin öldürdüğü adamın yakınları Rani’nin peşine düşer. Bu kez Mukta ve bebeğinin başı belaya girer.

Ambika, Sankrant’ın ısrarıyla konağa geri döner. Ambika’nın dönüşü herkesin huzurunu kaçırır. Ancak Ambika hamile olduğunu söyler. Maiyya, daha önceden yalan söylediği için Ambika’ya inanmaz. Ama Ambika, isterlerse test yaptıracaklarını söyler. Sankrant’ın desteğini de da arkasına alan Ambika, konağa iyice yerlerşir. Chamelli’nin öldürdüğü adam Mukta’nın bebeğinin hayatınnı tehlikeye sokar. Ratna’nın adamları Mukta’nın evini basar ve Rani’nin yerini söylemezlerse bebeği kaçırmakla tehdir eder. Mukta, olanları Methi ve Akash’a haber verir. Mukta bebeği ile Bundela konağına sığınır. Mukta, bebeğini korumak için Rani’yi göndermeleri gerektiğini söyler. 

Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Künye:
Orijinal Adı: Uttaran- Yapım Yılı:2008-2015
Yönetmen: Nandita Mehra-Senaryo: Mitali Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Me

YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet