Kördüğüm - 376.Bölüm

Kördüğüm'ün heyecan dolu 376.bölümü izle7.com'da. Kördüğüm’de bugün Akash, Methi’yi bombadan son anda kurtarır. Methi’ye sarıldığında kesici aleti fark eden Akash, Methi’nin üstündeki bombayı etkisiz hale getirir. Pakistan’da yaşadıkları kötü anıları arkasında bırakan Methi ile Akash yuvalarına geri döner. 

Akash sayesinde Methi, bombadan sağ kurtulmayı başarır. Yaşanan onca kötü hadiseden sonra ikisi de sağ salim Hindistan’a döner. Methi döner dönmez Mukta ve Vişnu ile görüşmek ister. Ancak Vişnu’nun sağlığı iyi olmadığından çalışamadığını onun yerine Mukta’nın şoförlük yaptığını öğrenir. Mukta, kimseye boyun eğmeden çalıştığı için gururludur. Uzun zamandan sonra Mukta ile Methi bir arada oldukları için çok mutludur. Methi, Mukta’nın bebeğini görünce gene çocuğu olmadığı için üzülür. Öte yandan Akash ile Sankrant’ın babasının mirasından yararlanmaları için çocukları olması gerekir. Methi, Akash ile kendi çocukları olmadığı için Sankrant’ın Kajiri ile evlenmesi fikrini ortaya atar. Ancak Sankrant’ın aklında hala Ambika vardır. Ambika’nın hapisten çıktığını öğrenen Sankrant onunla buluşur. 

Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Künye:
Orijinal Adı: Uttaran- Yapım Yılı:2008-2015
Yönetmen: Nandita Mehra-Senaryo: Mitali Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Me

YORUMLAR 2
  • aynur kalyoncu 26.09.2020 16:05
    Evden gidecek olan Nani o kocakarı gitsin haysiyetsiz köpekk...
  • rahime 18.08.2018 16:31
    Büyük annen cok kötü aile arasını bozuyor ondan cok kötü yani büyük anneyi sevmiyorum onu söyleyim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Kördüğüm 397.Bölüm (Final)
Sevilen Hint dizisi Kördüğüm 397.bölümüyle izle7.com'da. Bir yılı aşkın bir süredir Kanal 7 ekranlarına gelen Kördüğüm’ün final bölümünde neler olacak? Rani’yi yaşatmak için Akash ile Methi varını yoğunu ortaya koyar. Rani bu çabalar neticesinde sağlığında kavuşur ama annesinden olur. 

Rani, Methi ve Akash’ın yardımıyla iyileşir ve konağa geri döner. Akash’ın Khanha ile olan kavgası bir türlü bitmez. Khanha, Nandini ile olan düşmanlığını Akash’tan çıkarmaya çalışır.  Akash ile Khanha sert bir kavganın içine girer. Khanha Akash’ı öldürecekken Nandini, yetişir ve Khanha’yı vurur. Nandini hapse girer. Rani’nin tüm sorumluluğunu Methi ile Akash üstlenir.  Rani annesine üzülse de Methi ona çok iyi davranır. Tam her şey düzene girmişken eve yeni bir kız daha gelir. Methi, Khanha öldükten sonra ortada kalan Tammanna’yı da sahiplenir. Akash, Methi’ye bu kadar iyi niyetli olduğu için daha çok bağlanır ve Rani ile birlikte Tamanna’ya da sahip çıkar. Ancak Rani, Tamanna’yı kıskanır. Methi ve Akash’ın kendisinden başkasına ilgi göstermesine tahammül edemeyen Rani, Tamaanna’yı kabullenebilecek mi? Rani ile Tamanna aynı evde yaşayabilecek mi? Kıskançlık Rani ve Tamanna’nın da mı sonu olacak?

Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Künye: Orijinal Adı: Uttaran
Yapım Yılı:2008-2015                                                    
Yönetmen: Nandita Mehra
Senaryo: Mitali Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Me
Kördüğüm 397.Bölüm (Final)
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet