Kördüğüm - 370.Bölüm

Kördüğüm'ün heyecan dolu 370.bölümü izle7.com'da. Gündüz kuşağının sevilen disizi Kördüğüm’de bugün Akash, Methi’nin kaldığı yeri tespit etmek için Pakistan’a kaçak giriş yapar. Akash, festival alanında Methi’yi görür ancak ona sesini bir türlü duyuramaz. 

Akash, Methi’yi bulmak umuduyla geldiği Pakistan’a kaçak olarak girer. Mehti’yi gören Akash, ona seslense de kalabalığın içinde gözden kaçırır. Asgar’ın planı, bombanın patlamaması yüzünden yarım kalır. Bunun üzerine Asgar, Methi’yi de alıp eve döner. Methi, Akash’ı çok özlediğini ve onunla bir kez olsun telefonla konuşmak istediğini söyler. Asaf, Methi’nin kocasına bağlılığı ve sevgisinden çok etkilenir ve ona yardım eder. Asaf, Methi’ye Akash’ı bulacağına dair söz verir.  Asaf, şehir merkezinde Akash’a telefon eder ancak ulaşamaz. Tesafüden aynı yerde denk gelen Asaf ile Akash gerçek kimliklerini bilmeden tanışırlar. Asaf, Akash’ın Methi’nin kocası olduğunu farkında olmadan ona yardım eder. Asaf, kalacak yeri olmayan Akash’ı kendi evine götürür. Methi, hiç beklemediği bir anda Akash’a kavuşur. Ancak Asgar, Akash’ın kaçak olduğunu polise ihbar eder. 

 Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Künye:
Orijinal Adı: Uttaran- Yapım Yılı:2008-2015
Yönetmen: Nandita Mehra-Senaryo: Mitali Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Me


YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet