Kördüğüm - 370.Bölüm

Kördüğüm'ün heyecan dolu 370.bölümü izle7.com'da. Gündüz kuşağının sevilen disizi Kördüğüm’de bugün Akash, Methi’nin kaldığı yeri tespit etmek için Pakistan’a kaçak giriş yapar. Akash, festival alanında Methi’yi görür ancak ona sesini bir türlü duyuramaz. 

Akash, Methi’yi bulmak umuduyla geldiği Pakistan’a kaçak olarak girer. Mehti’yi gören Akash, ona seslense de kalabalığın içinde gözden kaçırır. Asgar’ın planı, bombanın patlamaması yüzünden yarım kalır. Bunun üzerine Asgar, Methi’yi de alıp eve döner. Methi, Akash’ı çok özlediğini ve onunla bir kez olsun telefonla konuşmak istediğini söyler. Asaf, Methi’nin kocasına bağlılığı ve sevgisinden çok etkilenir ve ona yardım eder. Asaf, Methi’ye Akash’ı bulacağına dair söz verir.  Asaf, şehir merkezinde Akash’a telefon eder ancak ulaşamaz. Tesafüden aynı yerde denk gelen Asaf ile Akash gerçek kimliklerini bilmeden tanışırlar. Asaf, Akash’ın Methi’nin kocası olduğunu farkında olmadan ona yardım eder. Asaf, kalacak yeri olmayan Akash’ı kendi evine götürür. Methi, hiç beklemediği bir anda Akash’a kavuşur. Ancak Asgar, Akash’ın kaçak olduğunu polise ihbar eder. 

 Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Künye:
Orijinal Adı: Uttaran- Yapım Yılı:2008-2015
Yönetmen: Nandita Mehra-Senaryo: Mitali Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Me


YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Kördüğüm 397.Bölüm (Final)
Sevilen Hint dizisi Kördüğüm 397.bölümüyle izle7.com'da. Bir yılı aşkın bir süredir Kanal 7 ekranlarına gelen Kördüğüm’ün final bölümünde neler olacak? Rani’yi yaşatmak için Akash ile Methi varını yoğunu ortaya koyar. Rani bu çabalar neticesinde sağlığında kavuşur ama annesinden olur. 

Rani, Methi ve Akash’ın yardımıyla iyileşir ve konağa geri döner. Akash’ın Khanha ile olan kavgası bir türlü bitmez. Khanha, Nandini ile olan düşmanlığını Akash’tan çıkarmaya çalışır.  Akash ile Khanha sert bir kavganın içine girer. Khanha Akash’ı öldürecekken Nandini, yetişir ve Khanha’yı vurur. Nandini hapse girer. Rani’nin tüm sorumluluğunu Methi ile Akash üstlenir.  Rani annesine üzülse de Methi ona çok iyi davranır. Tam her şey düzene girmişken eve yeni bir kız daha gelir. Methi, Khanha öldükten sonra ortada kalan Tammanna’yı da sahiplenir. Akash, Methi’ye bu kadar iyi niyetli olduğu için daha çok bağlanır ve Rani ile birlikte Tamanna’ya da sahip çıkar. Ancak Rani, Tamanna’yı kıskanır. Methi ve Akash’ın kendisinden başkasına ilgi göstermesine tahammül edemeyen Rani, Tamaanna’yı kabullenebilecek mi? Rani ile Tamanna aynı evde yaşayabilecek mi? Kıskançlık Rani ve Tamanna’nın da mı sonu olacak?

Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Künye: Orijinal Adı: Uttaran
Yapım Yılı:2008-2015                                                    
Yönetmen: Nandita Mehra
Senaryo: Mitali Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Me
Kördüğüm 397.Bölüm (Final)
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet