Kördüğüm - 363.Bölüm

Kördüğüm'ün heyecan dolu 363.bölümü izle7.com'da. Gündüz kuşağının sevilen dizisi Kördüğüm’de bugün Fida, Methi ve Damini’yi trenden bir durak öncesinde inmesine ikna eder. Ancak Methi son anda trene geri döner ve bomba patlar. 

Damini ile Methi trenden, bombanın patlamasına bir durak kala inseler de Methi, Fida’ya yemek götürmek ister. Methi, Fida’ya yemeğini verir ancak çıkamadan bomba patlar. Damini, Methi’n, gelmesini beklerken yaşanan patlama sesi ile şoka girer. Akash ve Raghor olayı haber alır almaz tren garına koşar. Damini ise yaşananlardan Akash’ı sorumlu tutar. Akash da Methi’yi yeterince koruyamadığı için çok üzgündür. Methi, tren kazasından çıkanların arasında yoktur. Arama ekipleri her yerde Methi’yi arar ama Methi’den haber çıkmaz. Kazanın şiddetiyle tren garının yanındaki denize savrulan Methi’yi, genç bir adam bulur. Methi yaşıyor mu?

Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…


Künye:
Orijinal Adı: Uttaran- Yapım Yılı:2008-2015
Yönetmen: Nandita Mehra-Senaryo: Mitali Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Me


YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet