Kördüğüm - 361.Bölüm

Sevilen günlük dizi Kördüğüm'ün heyecan dolu 361.bölümü izle7.com'da. Gündüz kuşağının ilgi gören dizisi Kördüğüm’de bugün Methi, Akash ile konuşmanın yaşadığı hayal kırıklığıyla evi terk eder. En son Mukta ile telefonla konuşan Methi, kendini unutturana kadar dönmeyeceğini söyler.

Mukta, Methi ile konuşur ve Akash’ı terk etme kararından döndürmeye çalışır. Ancak Methi, çok kararlıdır. Akash’ın baba olmasının önüne geçmek istemediğini söyler. Mukta, Methi’yi ikna edemeyeceğini anlayınca Akash’a durumu haber verir. Akash, Methi’nin telefonuna bir türlü ulaşamaz. Bir taraftan Mukta bir yandan da Akash, Methi’nin peşine düşer. Ancak takip ettikleri otobüsten Methi çıkmaz. Raghor ile birlikte karakola giden Akash, bu kez de polislerle tartışmaya başlar. Akash, polise saldırdığı için hapse atılır. Tüm ev halkı Methi’den haber bekler. Methi’nin nereye gittiği ortaya çıkacak mı?


Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Künye:
Orijinal Adı: Uttaran- Yapım Yılı:2008-2015
Yönetmen: Nandita Mehra-Senaryo: Mitali Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Me

YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet